Skocz do zawartości

płyta i procesor 64 ....


kondrad

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czytam i pytam.. jaka płyte i jaki procesor byscie polecili chodzi mi o 64 ... czy pentium czy amd ... i woogle nie wiem na co zwracac uwage na jakie parametry płyty głównej... nie chodzi mi o najdroższy i najnowszy sprzet ale o mocny .. , trwały i sprawdzony:) pozdro!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no powiedzmy ze na całego kompa mam ok 2 tyś... chociaz wiem ze ciezko cos sensownego złozyc za taka cene ale głównie chodzi mi o procesor i płyte.... boo woogel nie mam pojecia o 64 bitowym sprzecie ...i tak sie zastanawiam czy opłaca sie kupic płyte która obługuje tez procesory 2 rdzeniowe .. i narazie kupic 64 bitowy a jak 2 rdzeniowe stanjeja za jakis czas to wtedy nie bede musiał płyty i procka zmieniac tylko na sam procek odkładac.. czy to woogle ma sens..?? dopiero sie orjetuje co i jak .. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do plyty s.939 potrzebny jest standartowy ram ddr pc3200 lub szybszy. Generalnie wszystkie pamieci mogace pracowac na szynie 400mhz beda dzialaly. tylko nie kup przypadkiem pamieci ddr2 do s.939;) te nie maja nawet prawa dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności