Skocz do zawartości

HDRI - moja pierwsza sztuka


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobilem ostatnio, troche tak testowo, HDRI w VUE. Sam nie wiem jak to wyszlo, musze potestowac. Ciekaw jestem co o tym myslicie, czy ma to sens, jakies uwagi, testy itd. Piszcie.

Jesli bedzie ok moge zrobic wiecej, moze nawet jakis mini-tutek zrobilbym, ale musze najpierw wiedziec co o tym myslicie. Nie chce mi sie na to czasu tracic jesli do niczego sie to nie nadaje.

 

DOWNLOAD (11MB)

 

hdr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie mam czasu jej narazie ściągać ani testować ale na screenach wygląda dobrze :) no poza tym że nie ciekawy krajobraz przedstawia (nieprzydatny)

ale gdybyś zrobił jak najbardziej fotorealistyczną droge przez las, plaże lub coś innego co mozna by użyć przy renderowaniu np. samochodu to myśle że zainteresowanie było by spore :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena jest taka, a nie inna, bo chcialem to zrobic szybko, w koncu to test i nie chcialo mi sie siedziec dlugo nad scena. Jesli bedzie odzew, ze idea jest dobra, to bede robil bardziej przydatne sceny pod hdri.

 

EDIT:

dorzucam kilka probnych renderow z tego hdri (scaneline). Oswietlenie tylko z hdri, bez zmian w hdri, wrzucone takie jakie jest. Nastepnym razem bede robil wyzsza rozdzielczosc na pewno tych hdri, jesli bede je jeszcze robil...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności