Skocz do zawartości

Praca w Londynie


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Po wakacjach wyjeżdzam prawdopodobnie na stałe do Londynu.

Będe szukał tam pracy jako grafik a dokładnie -tworzenie wizualizacji pomieszczeń.I teraz mam do osób które tam pracuja ,pracowały ,mają znajomego lub znajomych lub poprostu coś wiedzą na temat pracy w tym mieście kilka pytań :

 

-Czy ciężko jest tam znaleść prace

-Czy ważne jest wykształcenie (mam średnie +matura , studiuje informatyke ale rezygnuje , znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym)

-gdzie najlepiej szukać pracy ( gazety,internet może jakieś biura pracy czy samemu chodzić i pytać )

-Czy wystarczy znajomość 3ds maxa ( z tego programu korzystam) czy trzeba jeszcze znać dobrze np. photo shopa czy inne tego typu programy

-i na koniec wiem ,że milionów na wstepie nikt nie dostaje ale mniej wiecej na ile moge liczyć w pierwszym okresie pracy.

 

Za odpowiedzi serdecznie dziękuje.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

moze najpierw znajdz w necie prace a dopiero pozniej tam pojedz a jesli chodzi o oprogramowanie to im wiecej programow znasz tym lepiej ( kazda firma ma inny program ) a co do photoshop'a to chyba kazdy grafik powinien go znac dla wlasnego czystego sumienia :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze- mocne portfolio to podstawa

Po drugie- komunikatywny angielski, powinieneś się dobrze dogadywać, i nie tylko face to face ale i przez telefon...

Po trzecie- wykształcenie, im więcej tym lepiej, ale jak już gdzieś mówiłem jak jesteś master grafik to i bez podstawówki Cię wezmą...

Po czwarte- prace znaleść bardzo łatwo poszukaj w necie, ale z dostaniem etatu to już inna bajka ;)

Po piąte- Nie znasz photoshopa - nie rób sobie wstydu pytając o prace jako grafik...

Po szuste- ile zarobisz? obiło mi sie gdzies o uszy ze zaczyna sie wszystko od 15 funtów/h, ale nie jestem tego pewien...

życze powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z tym photo shopem u mnie jest hmmm. źle :) dlatego trza sie ostro wziąść za nauke tego programu.

Jeżeli to prawda z tymi 15 funciakami na poczatek to myśle że mało to nie jest .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe 15 funtow/h zarabial moj znajomy w anglii alee..... on jezdzil na sztaplarce:) mysle ze grafik ma szanse na nieco wiecej choc szczerze sie nieznam:P a co do ps to masz jeszcze kupe czasu skoro pod koniec wakacji planujesz wyjazd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawy PS są proste, a narzędzia... jak poznasz, to będziesz wiedział, jak sobie z nimi poradzić, wystarczy pokombinować. :)

Co do rynku pracy: przeglądam czasem różne oferty pracy w GB i musze przyznać, ze tam rynek jet znacznie bardziej nasycony od strony zapotrzebowania na grafików, i potrzebuja zwykle superspeców z portfolio jak Biblia. Więc jesli nie pokażesz tam bardzo wysokiej jakosci, to możesz poprzestać na marzeniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tu mnie zmartwiłeś Shogun.Co do ps racja można sie go w miare szybko nauczyć.A jeżeli chodzi o prace to jestem uparty i nie wiem co by sie działo bede pracował w London city :) bo w Polsce to raczej nie ma co liczyć na hmm powiedzmy good money.Tak myśle ,że w naszym kraju mistrz grafiki zarobi tyle co normalny grafik za granicą(np .Londyn.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności