Skocz do zawartości

Problem z licencją 3d studio max 8


damusTo

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie to nie kewstia piractwa. Pracownia architektoniczna w której pracuje dorobiła sie wreszcie nówki sztuki 3ds8, nówka sztuka nie smigana :D

Fajnie sie to zapowiadało, ale...

... po udanej instalacji przyszła pora na ostrą prace. Oddanie konkursu przyniosłem więc w dobrej wierze z domu do pracy mój dysk z tonami tekstur.

Po podpięciu go okazało sie że wszystkie produkty autodesku bo jest tam też autocad odmówiły współpracy ze względu na problem z licencją.

O ile autocad dał sie przekonać ponowieniem klucza o tyle max akceptuje swój klucz ale nadal wyrzuca błąd i pętli nie uruchamiając się rząda autoryzacji.

Zakładam że zapisuje on gdzieś info na pierwszych sektorach dysku może ma to i sens celem nie przenoszenia z kompa na kompa ALE litosci podpiecie dysku :| to chyba przegięcie...

...teraz szef najpierw mi nazwymyślał później do nich dzwonił, dostał numer który ma na pudełku eh i teraz czekamy 3 dzień aż odpowiedza ze stanów. (imteżnazymyślałi robi toco dziennie)

A atmosfera robi sie nerwowa pewnie za to polece...

... czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć jak skutecznie usunać licencje która ciągle jest na tym kompie tak bym mógł zainstalować maxa na nowo jak należy bowiem obczaiłem że on ciągle ma w pamięci tę pierwszą licencje i to chyba bruździ.

NO I PRZESTROGA PO INSTALACJI MAXA 8 NIEZMIENIAJCIEKONFIGURACJI DYSKóW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

X:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Autodesk

 

 

Musisz odkryć wszystkie ukryte pliki i tam kasujesz

 

Przynajmiej w 7

 

Gdzie X folder z windą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to coś dziwnego , w maxie 8 już działa prawidłowo proces autoryzacji przez internet i odbywa się to szybko i bezstresowo. W poprzedniej wersji maxa miałem podobny problem i musiałem nawet wysyłać do discreeta zeskanowaną etykietkę z pudełka z numerem a później czekalem chyba z 5 dni aż mi wygenerowali klucz autoryzacji - przy okazji okazało się że oni mi wysłali złą wersję apgrejda (inny numer ) i zanim to wszystko się wyjaśniło to trwało to ponad tydzień. W przypadku maxa 8 jak pisałem proces autoryzacji odbywa się łatwo, szybko i przyjemnie proponowałbym Ci odinstalować maxa , zainstalować go na nowo i zautoryzować przez net w/g mnie musi zadziałać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ściezynki sie troche pozmieniały ale znalazłem usunołem to i ponowna instalka z tego samego keya działaja jak należy. Dzięki za szybką reakcje i podpowiedzi.

 

Poniosło mnie troche z tym pisaniem po pierwszych sektorach ale wielkość tych plików sugeruje że info o składzie systemu również zawieraja itokłopot jeslizachodzi nieścisłość.

 

Jeszcze raz WIELKIE dzięki, a przez internet eh gdyby on poprawnie działał w pracowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłości w podobnych przypadkach warto pisać do europejskiego oddziału Autodeska ([email protected]), mi zawsze odpowiadali w przeciągu kilku godzin (raz wysłałem im list z domu, wyszedłem do pracy, a jak dojechałem to była odpowiedź). Ale może to dlatego, że kupiłem 16 licencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności