Skocz do zawartości

blad w pliku AcGe16.dll przy uruchamianiu


Gość SzpakuBaku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SzpakuBaku

przy uruchamianiu maxa 6 pojawia sie komunikat "Nie znaleziono punktu wejscia procedury ?addLinksG1Continuity@AcGeImpCompositeCurve3d@@QAEXN@Z w bibliotece AcGe16.dll" tych plikow dll nie mialem wczesniej sciagelem je z neta. Wzucilem je do windowsa do program files/common file... itd i dalej to samo, maxa odinstalowalem reinstalowalem i dalej nic blagam o pomoc mam win xp i maxa 6 pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość SzpakuBaku

niie jest z biblioteki maxa bo gdy szykalem na necie rozwiazania problemu to ludzie mieli ten sam problem ale z innymi programmami takimi jak AutoCad itp ale rozwiazania sie nie doczytalem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafcik

Tez mialem ten problem z 7 Albowiem chcialem odpalic sciagnietyt trial i wyskoczylo ze brakuje mi jakies biblioteki to ja sciagnelem ;] Pozniej ze brakuje jeszcze innej i jeszcze innej ;] No to sciagnelem i wyskakiwal mi ten blad co tobie No to zainstalowalem na nowo maxa I nadal wyskakiwal ten blad Usunolem Te sciagniete bibliotek zainstalowalem jeszcze raz maxa I Dziala ok A ten Trial odpalam bezposrednio w maxie a nie prze Nacisniecie dwukrotne na plik ;) o to biblioteki ktore usunolem zeby chodzilo: ac1st16.dll acge16.dll acdb16.dll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności