Skocz do zawartości

rysunki architektury-wipy


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wrzucam tu same wip'y...tak bywa że co chwile zaczynam nowe rysunki a nie kończe juz zaczetych:/ musze sie w jakiś tydzień zebrać i pokończyć wszystko. To moje projekty różnych dziwnych form architektonicznych. Ja wiem że szaściany to nudna i banalna forma...ale chcąc dostać się na polibude w krk musze tak rysować(narazie). Oceńce rysunki i projekty:) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

jak dla mnie BOMBA :D najbardziej podoba mi sie ostatnia pracka ;)- swietne oswietlenie , ladnie zachowana perspektywa

 

gratulejszon ;)

 

ps. Powodzenia ,w dostaniu sie na polibude :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

hehe szesciany-przyszly zawod hmm ciekawa perspektywa ;)

maverick sheep moze nam przyblizysz w co ON sie pakuje :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no zdaje sobie sprawe z tego...dla mnie szczciany to nie aż taka nuda...przekonałem się że z tej prostej bryły można zrobić w łaściwie wszystko:D chyba wiem w co się pakuje, ale mozesz mi powiedzieć jak chcesz:] rozumiem że ty sheep już jesteś na architektórze:D Owszem pachnie koletkiem, a nawet cuchnie nim:] A skad kojerzysz to miejsce?:) pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ano ano skad kojarze no z autopsji :D jakis czas temu tez to przerabiałem :P a co do pisania w co sie pakujesz to Beatka chyba wszystko wytlumaczyla albo to zrobi :D ale dla innych pakujesz sie w uczelinie która Cie zainspiruje, która pokochasz i jeszcze szybciej zninawidzisz.. generalnie jest miodzio ale duzo zalezy od wyboru prowadzacego szczescia i twojej sily przebicia.. jezu ale ja madre zeczy pisze :D to chyba tyle reszty po prostu nie da sie opisac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow...ladne gnioty...naprawde bardzo dobre pracki...praktyczmnie perspektywa w kazdym bardzo dobra...w 3 sie perspektywa troche sypla prawej sciany....troche ja wykrzywilo..po za tym ostatni i 1 sa super...jedziesz dalej i powodzenia w dostaniu na studia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie spodziewałem sie że ktroś jeszcze wygrzebie ten wątek...ale to mnie cieszy. Format to tak jak maverick sheep mówił czyli B2. To takich kresek trzeba sobie wyćwiczyć reke, linijka odpada(oczywiście sa różne techniki które moga pomuc...ale po pewnym czasie sam sobie wynajdujesz jakieś manewry które ci pomagają). ściany sa cieniowane według uznania...znaczy na niektórych rysunkach światło pada na obie, ale nawet jesli jakas znajdzie sie w cieniu własnym to masz prawo ją rozjaśnić w pewnych miejscach żeby uzyskać fajny i efektowny kontrast:) Może w trakim razie za jakliś czas wrzuce pare nowych rysunków:D pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności