Skocz do zawartości

scena 2d: konfrontacja


Rekomendowane odpowiedzi

witam,

obrazek przeleżał na dysku ponad 3 miesiące i publikuję go dopiero teraz (koncept do tego był na mojej stronie już w listopadzie, więc może to się niektórym wydawać znajome).

Jak widać scena przedstawia strasznie śmiertelną konfrontację itd. Nie będę się rozpisywał. Warstwa metafizyczna obrazka jest raczej drugorzędna. Mam nadzieję, że techniczna ocena wypadnie lepiej:). Skupiłem się tu na kompozycji i grze świetlnej. Jest trochę baboli w budowie kreatury i trochę w oświetleniu, ale jak na czas 10-11h jestem zadowolony.

pajeczyca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Caspik

swiatlo jest ekstra, odrazu idzie rozpoznac co to za material np w przypadku tej kreatury- swietne "bliki" takie miedziane :D az napatrzyc sie nie moge ;p

 

az pogratulowac swietnej pracy trzeba :D

mam nadzieje ze znajdzie sie w rekomendacjach ;)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

to ja tez pomarudze ;...albo nie - nie wiem do czego sie przyczepic ;p

:D hehe

 

ps. no to gratuluje wlk postepu ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bede ten czepialski:p takie małe szczeguliki: odnóża pajęczycy są róznej wielkości, soldier trochę aproporcjonalny,( za duży skrót przedramienia prawej ręki), plecaczek wyglądajakby mu sieurawao ramiączko:p, no dobra starczy. POdoba mi się zato że zadbałeś o takie szczególy jak dymek z pocisku po trafieniu. I jak ja to mówie keep working.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, Caspik, moze nastepnym razem poczekaj na opinie innych, nie bedziesz musial po kazdym poscie bronic swojego wizerunku;)

 

Praca taka sobie jak dla mnie. Brawa za cierpliwosc i ukonczenie, ale zaczynam sie zastanawiac, czy te concepty, ktore niedawno mielismy okazje ogladac sa rzeczywiscie Twoje ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności