Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój kącik wypoczynkowy w pokoju.


spinal

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zamieszczam wam pierwsze screeny moje kącika wypoczynkowego w pokoju. Jest to raczej pierwsza moja wizualizacja i jak narazie jestem na etapie modelowania. Chciałbym was - panie i panów mądrzejszych poprosić o kilka cennych uwag dotyczących tego etapu. Teraz koncze modelować kolumne, i zaczne juz typowe detale wykańczać typu odoby wiszace nad łóżkiem itp. oraz nakrycia nałóżeczko :).

 

Bardzo bym też prosil o porady na temat oświetlenia sceny. Jakimi swiatłami to najlepiej robić w wizualce, jakie usawienia daja dobre efekty, itp. itd. Dodam tylko że zamierzam renderować w V-Rayu (chociaz korci mnie też Maxwell).

 

Screen moze byc nieczytelny wiec jesli bedziecie chcieli screenów z innego widoku lub osobnych obiektów to dajcie znac to z checią wstawię.

 

Proszę, nie zjedzcie mnie ;p

 

PIERWSZY SCREENIK:

siatka4bm.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Witam.

 

zle nazwales swoj wątek:

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=23067

 

na forum panują pewne zasady dot. nazewnictwa wątków w poszczegolnych dzialach

 

dostosuj sie do nich i wprowadz niezbedne poprwaki

 

tu masz linki do regulaminu, przeczytaj caly bo nastepnym razem nie bede upominał

 

http://www.max3d.pl/forum/forumdisplay.php?f=43

http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=2595

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .. chciałem tylko delikatnie zaznaczyć .. że mroźną zimą stawiając wypoczynek czy łóżko przed grzejnikiem narażasz się na straty w cieple .. a za to masz ciepłe łóżko od razu :P .. wydaje mi się że ładniej byłoby zwęzić troszke firaneczke na dole. Pozdrawiam serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin sorki - mój błąd. Chodzi o to ze doczytalem regulamin znajdujący sie w dziale WIP, a tam nie było nic o nazewnictwie. Moja propozycja: Proponuje dac w regulaminie działu WIP odnośnik do regulaminu z nazewnictwem wątków. Z szacunkiem :D

 

heh, Lilowy, właśnie o to mi chodzi. Moj pokoik jest mały i ten grzejniczek w zupelnosci na niego wystarcza. A kiedy nieraz jest tak ze czlowiek przyjdzie przemarzniety to ciepłe łóżeczko jak znalazł. Taki byl zamiar kiedy meblowałem pokoj. :p. Co do firaneczki to będzię wężej jak tylko wymodeluje reszte o której pisałem na wejściu. Pozdrawiam i zapraszam do komentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności