Jump to content

Matchias gallery

Matchias

Recommended Posts

• Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

od strony graficznej (layoutu strony) to za duzo nie powiem, bo tej strony graficznej za duzo tam nie ma ;)

Pod wzgledem funkcjonalnosci podoba mi sie, przegladalo sie prace bez problemu, wszystko sie miesci na ekranie, nic sie nie krzaczy

fajne modeliki 3d :)

pozdrawiam

Hmm nie jest jakaś ładna, ani estetyczna, ale przynajmniej jest czytelna.

Widać, że nie robisz tego na codzień, ale chwali Ci się, że nie próbujesz udawać jakbyś robił. Jest ok i sprawia wrażenie, że to właśnie pracki chcesz pokazać, które (jeżeli chodzi o 3d, bo rysunki to bym gdzieś schował) są spoko.

Według mnie - zgezygnuj z niebieskich rozmytych pasków, bo są obleśne.

- popraw typografię newsów (zbij może w jakiś blok chociać, bo się rozjeżdza w choinki)

- myśle, że powinieneś wyexponować 3d a schować rysunki - możę wielkością tych pasków albo coś.

Lepiej z tymi paskami w ten sposób. Jeszcze co mi nie pasuje to te newsy po bokach.. Strasznie to rozlewa układ. Na rodzielczości 1600x1200 nie wygląda to źle ale ten wyśrodkowany tekst pływa. może lepiej pokombinuj z tym pod spodem thumbnailsów a nie po bokach. Możę bardziej standardowo to wyjdzie, ale chyba logiczniej i bardziej hmm.. estetycznie ... no nie wiem. Lepszy układ będzie.