Jump to content

[FREE] Poszukiwani graficy do gry Galaxy Empires!!


StormHunt
 Share

Recommended Posts

Poszukujemy grafików 3d, którzy byliby w stanie tworzyć grafiki budynków/statków/wynalazków do powstającej właśnie gry Galaxy Empires.

 

Gra będzie przypominała OGame, ale conajmniej kilka razy lepsze - przede wszystkim dlatego, że powstaje na podstawie pomysłów, które każdy może pisać na forum http://www.progz.easyisp.pl/ge/forum/. Niestety jedyne co możemy zaoferować w zamian za pomoc to np. stanowiska w administracji (lub co tam sobie wymarzycie wewnątrz gry) - będzie całkowicie niekomercyjna.

 

Screeny z obecnej wersji (0.4):

http://img86.imageshack.us/img86/2438/screen16mu.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/947/screen24ff.jpg

 

 

Zainteresowanych proszę o kontakt na adres [email protected]. Wydaje mi się, że warto - ja się tylko zgłosiłem i od razu zostałem szefem grafików ;)

 

Galaxy Empires jest internetową grą strategiczno-ekonomiczną. W Galaxy Empires wcielasz się we władcę galaktycznego imperium, który za pomocą różnych strategii i przedsięwzięć próbuje doprowadzić swoje imperium do panowania nad galaktyką.

 

W Galaxy Empires odnajdziesz kilka zróżnicowanych ras, posiadających unikalne technologie i umiejętności. Każdą z nich będziesz mógł poprowadzić do chwały, władzy i potęgi, poprzez badania nowych technologii, wydobywanie surowców, budowanie wspaniałych flot handlowych i wojennych oraz napady, podboje i potyczki.

 

Jako Imperator będzie podpisywał pakty z innymi władcami, wstępował do gildii i sojuszy, niszczył swoich wrogów i wspierał przyjaciół. Będziesz decydował o losach planet i ich mieszkańców. Wszystko to by zdobyć to, co w międzygalaktycznym świecie liczy się najbardziej: WŁADZE I POTĘGE!

 

Całość odbywać się będzie we wspaniałym, obszernym, tętniący życiem wszechświecie pełnym różnych zagadek, tajemnic i niebezpieczeństw.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy