Skocz do zawartości

Scena 3D: Jadalnia+kuchnia


daymon

Rekomendowane odpowiedzi

Hello.

Przedstawiam wam moją ostatnią pracunię a mianowicie kuchenieczke oraz jadalnieczkę :). Rendereczek w Vałrajku w 3ds maksymiljanie.ósemeczce.

Męczenie procesorka jednym ujęciem to około 7 godzineczek.

Pozdrowionka 2 all.

kuchnia12mod3tc.jpg

kuchnia11mod9nk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ojojoj .. pięknie dopasowałes widok za oknem .. wsam raz się zgadza .. ale chyba rozmazanie tu dostrzegam .. to tak jakbym wstał rano i szedł przez dom z zaklejonymi oczami :P a i jeszcze powiem że noga od stołu dziwnie się prezentuje jakas za gruba a moze coś więcej niż cylinder byłoby lepszym rozwiązaniem. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś nie tak z radiacją (może poziom gamma za mocny?)

Równiez coś nie tak ze skalą przedmiotów.

Drzwi w drugiej kamerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziekuje za komentarze.

Co do tego rozmycia to jest to celowy element sceny wykonany w corelu.

Drewno racja troszeczke ma za duzy reflection a skala modeli jest jak najbardziej poprawna .

Pozdrawiam.

 

Więc jak skala jest OK tzn. że pomieszczenie jest b. wysokie (chyba że tak zamierzałeś) ale napewno nie jest to 2.60-2.70 jak to sie ma w dzisiejszych czasach (stąd moje czepianie się skali).

Szafka wisząca w kuchni powinna mieć mniejszą przestrzeń między sufitem a góra szafki, dot. to również żaluzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladnie, troche sugestii ode mnie:

Zbyt mocne swiatlo z zewnatrz. Okno jest bardzo mocno oswietlone, nieproporcjonalnie do podworka. Material na filizance troche nie pasuje. W zlewie zamieszanie. Szklanki w szafce nie wygladaja na przezroczyste. Podloga za bardzo lsni, pod stolem to wyglada troche nie teges. Ogolnie jezeli decydujesz sie na sterylnosc, to ja trzymaj (scierka). Na 1 fotce w prawym dolnym rogu, to kawalek mebla czy zle nalozony material? :) I to co Wymieniono wczesniej, jest zbyt nieostro. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dzieki jeszcze raz za comments.

grande-wysokość od okapu do kuchenki to niecałe 90 cm.Zasłonki racja troche krótkie.

 

3de-drzwi są okay ,ja tam nie widze nic jasnego pod nimi:)

 

Terrorhead- co do lodówki ,juz zmieniam na kolor nie limonkowy:) a chrom (wydaje mi sie ,że bedzie pasowac

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa widzisz to ujęcie znacznie lepsze, pod drzwiami rzeczywiście nic nie ma, ale teraz widze że sa w innym pomieszczeniu, w poprzednim było przekłamanie perspektywy i wyglądały na bardzo małe, ale podtrzymuje swoje zdanie że bardzo fajna pracka

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności