Skocz do zawartości

Hitler (bleh)


bartonfink

Rekomendowane odpowiedzi

jakos sie nie wypowiadalem w tym watku choc go sledzilem.. i efekt jak najbardziej mnie zadowolil :) barton gut dzob co tu wiele ukrywac..moze mozna sie do tej twarzy troche przyczepic ale to tez jest problem ze wszyscy znaja facjete adolfa i kazdy go ma przed oczami a czasem troche inaczej niz bylo po prostu sie pamieta z filmu czy roznych fotek dla tego jest to niemozliwe zeby kazdemu pasowalo...mi jak najbardziej pasuje + swietne teksturowanie = bardzo dobry efekt.. koniec slodzenia :D z niecierpliwoscia czekam na nastepny modelik..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ftorek -> nie jestem zadowolony w 100% procentach z "podobizny" , ale mysled ze nie jest tak zle , z Churchilem nie idzie go pomylic ;) prosze pamietac ze jest to oja 2 postac facia (Serio) pierwszej bym nawet nie liczyl bo teraz jak na nia patrze to mi wstyd :D

 

Cruzh3r-> moze i mial gladka jak byl mlody :P

 

Valery -> dzieki :) Specjalnie dla Ciebie podzuce tu cos :), ale juz nie dzis ani nie jutro bo poprostu jak otwieram plik z nim to mnie k..ooue..ee..cos tam chwyta

 

maverick sheep -> "jakos sie nie wypowiadalem w tym watku choc go sledzilem.." hehe to Ty jakis przyczajony tygrys ukryty smok jestes ;). Dzieki wielkie podbudowales mnie troszke. Panowie z gameartu sa bardzo wymagajacy ;) - ale dzieki temu jest mobilizacja do tego zeby robic lepiej i lepiej i lepiej. Co do tego podobienstwa to wlasnie w 100 % zgadzam się z Toba. Mam teraz sporo jego fotek (nie nad luzkiem ;) i na kazdej jegotwarz zupelne innaczej wyglada. Jeszcze raz dzieki :) Nastepne modeliki juz nie beda takie Ciekawe :D

 

weinert -> dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności