Jump to content

Scena 2D: Tyran Leto


Rabban
 Share

Recommended Posts

Hola!

Chociaż zaglądam na forum od dłuższego czasu, to jest to mój pierwszy sensowny post tutaj. Jakiś czas temu na moje biurko trafił tablet i tak sobie leżał aż zaczął się kurzyć. W końcu jednak zabrałem się do zabawy.

 

Wrzucam obrazek przy którym dłubałem w wolnych chwilach. Jest to w zasadzie moja pierwsza pracka 2D, wyszło jak wyszło, może z biegiem czasu będzie lepiej, proszę o komentarze i surową krytykę. :-)

 

Narzędzie to Photoshop plus szkic ołówkiem na papierze. Inspiracja popłynęła z książki „Bóg Imperator Dune”. Wielka stworkowata postać to tyran Leto... przynajmniej moja wersja - nie jest w pełni wierny opisowi. Natomiast na temat stojącej obok niewiasty nic nie powiem - zachęcam wszystkich do zapoznania się z serią Dune (chociaż pewnie większość powieść Frank’a Herberta już czytała).

Pozdrawiam :-)

 

Mój picture:

http://usera.imagecave.com/Rabban/Tyrant_medium_1.jpg

Link to comment
Share on other sites

jak na pierwszą prackę 2D nie jest źle. popracuj nad anatomią kobiety i nad konstrukcją rąk tyrana. poza tym nie do końca rozumiem co się dzieje w tle. brakuje mi też jakiejkolwiek przestrzeni oddzielającej pierwszy plan od tła.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dzięki tweety, w sumie nie jest może tragicznie, ale troszkę nad tym siedziałem jakby tak policzyć godzinki... :-) Anatomia kobiety trochę kuleje to fakt, dopiero powoli zagłębiam się w ten temat... Ręce Tyrana w sumie nie miały być jakieś takie rzeczywiste, na dobrą sprawę to zamiast nich powinny być jakieś takie kikuty - pozostałości po kończynach, które zanikają. Dlatego też są takie dziwne. Ale no tak, jak już je wstawiłem to może i powinny posiadać chociaż jakieś zarysy anatomii. Na pewno wyglądało by lepiej.

 

Z tłem miałem spore problemy, namęczyłem się, a i tak wyszło nie za bardzo. Chciałem uzyskać jakiś taki pustyny klimat i sporo zakurzyć ten plac z tyłu. No i właśnie problem z tym pierwszym i drugim planem, też nie mogłem sobie z tym poradzić. W każdym razie muszę jeszcze sporo postudiować, aby jakoś to wyglądało w miarę czytelnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy