Skocz do zawartości

Scena 2D: Tyran Leto


Rabban

Rekomendowane odpowiedzi

Hola!

Chociaż zaglądam na forum od dłuższego czasu, to jest to mój pierwszy sensowny post tutaj. Jakiś czas temu na moje biurko trafił tablet i tak sobie leżał aż zaczął się kurzyć. W końcu jednak zabrałem się do zabawy.

 

Wrzucam obrazek przy którym dłubałem w wolnych chwilach. Jest to w zasadzie moja pierwsza pracka 2D, wyszło jak wyszło, może z biegiem czasu będzie lepiej, proszę o komentarze i surową krytykę. :-)

 

Narzędzie to Photoshop plus szkic ołówkiem na papierze. Inspiracja popłynęła z książki „Bóg Imperator Dune”. Wielka stworkowata postać to tyran Leto... przynajmniej moja wersja - nie jest w pełni wierny opisowi. Natomiast na temat stojącej obok niewiasty nic nie powiem - zachęcam wszystkich do zapoznania się z serią Dune (chociaż pewnie większość powieść Frank’a Herberta już czytała).

Pozdrawiam :-)

 

Mój picture:

http://usera.imagecave.com/Rabban/Tyrant_medium_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

jak na pierwszą prackę 2D nie jest źle. popracuj nad anatomią kobiety i nad konstrukcją rąk tyrana. poza tym nie do końca rozumiem co się dzieje w tle. brakuje mi też jakiejkolwiek przestrzeni oddzielającej pierwszy plan od tła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki tweety, w sumie nie jest może tragicznie, ale troszkę nad tym siedziałem jakby tak policzyć godzinki... :-) Anatomia kobiety trochę kuleje to fakt, dopiero powoli zagłębiam się w ten temat... Ręce Tyrana w sumie nie miały być jakieś takie rzeczywiste, na dobrą sprawę to zamiast nich powinny być jakieś takie kikuty - pozostałości po kończynach, które zanikają. Dlatego też są takie dziwne. Ale no tak, jak już je wstawiłem to może i powinny posiadać chociaż jakieś zarysy anatomii. Na pewno wyglądało by lepiej.

 

Z tłem miałem spore problemy, namęczyłem się, a i tak wyszło nie za bardzo. Chciałem uzyskać jakiś taki pustyny klimat i sporo zakurzyć ten plac z tyłu. No i właśnie problem z tym pierwszym i drugim planem, też nie mogłem sobie z tym poradzić. W każdym razie muszę jeszcze sporo postudiować, aby jakoś to wyglądało w miarę czytelnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności