Skocz do zawartości

Pojazd 3D: KOPARKA


ZiBi_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nic wielkiego ale zrobilem sobie kopareczke. Dojda jeszcze kable i moze wiecej detali ale dzis juz niemialem sily ;]

 

ps. wiem ze gasienice nie sa zbyt dobre ale moze on tez ulegna zmianie. Niemialem dobrych referek, wiec byly robione na wyczucie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

true true. Pomyslow i checi czlowiek ma mnustwo ale jak juz sie biore za wykonanie to efekty troche mniej ciekawe :P ale uczyc sie trzeba przez cale zycie.

Dzis do po 20 wroce ze szkoly wiec jak bede mial sily to poprawie lyzke.

Ma ktos moze jakies szkice dokladnej budowy gasienic ? Wszystkie zdjecia koparek jakie widzialem to byly tam gasienice w blocie i malo widac ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec orginalny temat, nie siedze długo na forum ale jeszcze koparki nie wiedziałem :) Łycha super, mysle że powinnieneś popracowac teraz troche z tyłu kopary: jakis wylot na spaliny, uchwyciki do otwierania klap do silnika i w sumie to ekspertem od koparek nie jestem ale po tej tylnej części sie chyba da chodzic. Wiec jakas poręcz, drabinka. No i w kabinie cos tam do sterowania moglo by wystawac. Patrząc na dokładnos łyżki napewno popracujesz też nad tym.

Życzę powodzenia w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mozna wq....a dostac =/ najgorsza i najmniej przyjemna czynnosc to chyba texturowanie. Grrr chce moze ktos to za mnie zrobic ?

narazie daje pierwsze przymiarki - kopara ma byc brudna i troche zuzyta. OCZYWISCI dojdzie rdza , brud itp te kolorki to tylko tak na poczatek.

W sumie to mecze gasienice - aby byly oblocone itp. Ujdzie to ?

 

ps. W pierwszym poscie bede dawal updaty ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej fazie niemialem zadnych referek. potem znalalzem to zdjecie i na nim sie wzorowalem. Staralem sie oddac w miare dobrze ale gasienice mam calkowicie inne (te to powstaly na przykladzie innej kopary ;])

No i niemialem danych co do wymiarow wiec so one takie "na oko" Ale chyba nie prezentuje sie to tak zle ;]

tu daje zdjatko na ktorym sie wzorowalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz fajniej.

ale troche chyba przesadziłes z tą mgiełką czy co to w photosh...... bo prawie nie widac detali na łyżce a były w porządku. i nie wiem czemu ale jakos te rendery bardziej przypominają zabawke niż prawdziwą kopare:)

może jakies otoczenie i widok kamery z perspektywy człeka pomogą.

nom powodzenia w dalszej pracy chyba że już skończyłes??? nie nie sądze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności