Skocz do zawartości

Authorized Training Centers


thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mysle ze do CV bedzie dobre, jak udokumentujesz znajomosc jakiegos profesjonalnego programu do zawsze plus dla Ciebie; zalezy czy wiazesz przyszlosc z komputerem; ja teraz pisze CV (na praktyki) i na pewno wspomne o maxie :D

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz zalezy od konkretnego pracodawcy, oprocz kursow autodesku (ktore sa o wszystkim i niczym)

warto zrobic kursy specjalistyczne (czesto sa to kursy kilkudniowe) u konkretnych osob, mozna je robic przez net, wiecej znajdziesz o trainers na cg,

tam sa konkrety,

pamietaj ze kursy sa do konkretnych celow, jesli szukasz pracy w vizualizacji to kurs u ludzi, ktorzy robili gwiezdne wojny atutem jest i owszem, ale ze tak powiem, jedynie podkreslajacym znajomsoc tematu, wazne zebys przerobil jak najwiecej wlasnego materialu, zapisuj kazdego babola ktorego wyprodukujesz w swoim archoiwum, jak bedziesz cos potrzebowal, to tam zajrzysz, a jak sie zapytaja co umiesz to dasz dluga liste, i to sie bardzo przydaje, na koniec i tak kaza zrobic cos swojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi kolega powiedzial to swistek o AutoCadzie moze sie przydac za granica - akurat on mowil o Irlandii (ale robiony u kogos porzadnego);

studiuje mechanike i mial rysunek czy cos takiego, a tam potrzebuja ludzi z dokumentem o zdaniu kursu, wiec mysle ze to zalezy gdzie chcesz isc i co tam (gdziekolwiek) robic... :)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jesli chodzi o cada to tak, wszystko co jest "na powaznie" to potrzebuje papierka, do gier to zupelnei inan bajka, ale jak myslisz o cad to zrob koniecznie pare kursow

 

wiesz, cad to juz projektowanie, wymagania pracodawcy sa troche inne niz: "zrob pan robocika, no takiego co by sie ludziom podobalo ze musza do niego strzelac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie zamierzam wyjechac do irlandii i zastanawiam sie czy zrobic jakis certyfikacik... pytanie tylko z czego, czy z autocada, czy moze z 3d maxa..

tyle ze nie jade tam na dlugo ale na kilka miesiecy, okolo 5

 

PS. moze ktos zna jakies firmy irlandzkie gdzie poszukuja ludzi znajacych cada i maxa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo to na Akademii Morskiej w Gdyni sa ogloszenia i wlasnie z Irlandii dot. autocada, kolega mi mowil, ale dokladnie nie wiem jaka firma i gdzie poszukuje; musialbys sie dowiedziec jakos bo ja tam nie studiuje :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thorgal, ja Ci odpowiem bo częściowo znam problem z autopsji:)(ale tylko w kraju)

 

Jeśli zastanawiasz się nad jakąś poważniejszą pracą w Irlandii jako np. grafik specjalizujący się w wizualizacjach, czy jako projektant konstrukcji nośnych to każdy papierek potwierdzający Twoje umiejętności Ci się przyda. Jak robisz już certyfikat to zdecyduj się na program,który znasz najlepiej. AutoCAD (jak wspomniał vv3k70r) jest programem inżynierskim. I jak pokazujesz taki certyfikat pracodawcy to on wie, że Ty coś wiesz na temat programu:)

O ile dobrze pamiętam to certyfikat wydany w Polsce przez centrum szkoleniowe jest ważny w innych krajach UE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności