Napisano 28 Maj 200618 l Autor Bawie się, testuje, eksperymentuje - od niedawna pracuje na lepszej maszynie i teraz będe mógł już powaznie pomyśleć o animacji jako o czymś co posiada początek i koniec i chociaż troche sensu ;)
Napisano 28 Maj 200618 l Za szerokie te miecze. To duże czerwone powinno być duże i niebieskie i świecić się jak p** ***a. To jest błyszczeć... A ci kolesie w żółtych czteropasiakach mają dziwne stopy. Gejsze czy jak?? Ogólnie 5+ za dobre chęci :] Fajne.
Napisano 30 Maj 200618 l bardzo fajnie :) dodaj wiecej bajerów, jakis porządniejszy render ;] Te modele, obok 'hero' bardzo fajnie wyglądają , serio.
Napisano 31 Maj 200618 l Świetna animacja! Mam pytanie- animowałeś ręcznie z użyciem keys czy jakiś plugin? Natchniłeś mnie xD
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto