Skocz do zawartości

jaki sprzęt do nagrywania?


zdeno

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem kompletnym daltonistą muzycznym i mało się znam na oporach rezystancjach i audiofilskich maszynach.

Jednak muszę posiąść jakiś w miare tani sprzęt do nagrywanie dźwięków natury oraz ulicy.

Tu pojawia sie moja prośba, aby wytrawni forumowicze podpowiedzieli jaki mikrofon wybrać i dyktafon/mp3player aby w miarę wiernie (bez trzasków, szumów i przekłamań) móc rejestrować dźwięk w formie cyfrowej na potrzeby animacji.

 

Wyprzedzająć pytania: limit gotówkowy to około 600-800 zł.

Jeżeli są rozwiazania godne uwagi bez zewnętrznego mikrofonu to też chętnie się zapoznam.

Licze na pomoc i wskazanie konkretnych modeli sprzętu lub chociaż podpowiedź jakimiż to tajemniczymi symbolami trzeba się kierować przy ich zakupie? Ohmy, ampery, niutony, pascale, kilożule, srebrne końcowki ? cokolwiek

 

pozdrawiam i liczę na pomoc

Zdeno

 

p.s. pamiętam że kiedyś na tym forum był taki wątek, ale nie mogłem się doszperać ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziękuję serdecznie za tak pełną i profesjonalną odpowiedź.

Cel do którego potrzebuję takiego sprzętu nie jest niestety wart takich pieniędzy tak też bardziej liczyłem na dobranie jakiegoś dobrego mikrofonu i mp3 playera, może ktoś mnie jeszcze pokieruje, albo Mellodeque mi podpowie coś bardziej amatorskiego? Choć pewnie za takie pieniadze to i tak wszystko jedno co kupię i tak bedzie taka sama telenowela.

Dzięki jeszcze raz i Wesołych świąt życzę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności