Jump to content

Nowy Konkurs Inspired Quality - na reklamówkę nowego fona firmy SonyEricsson


miriam
 Share

Recommended Posts

Inspired Quality:

 

Rozpoczęła się druga edycja konkursu kreatywnego Inspired Quality, organizowanego przez agencję reklamową IQ Marketing oraz agencję fotograficzną Flash Press Media.

Tym razem organizatorzy ogłaszają przetarg na kreację do kampanii BTL wprowadzającej na rynek telefon z aparatem fotograficznym 3.2 Mp.

 

 

Zadanie, jakie stoi przed uczestnikami konkursu, to zaprojektowanie plakatu oraz wybranego materiału POS, reklamującego nowy produkt w miejscu sprzedaży, zgodnie z warunkami dostarczonego przez organizatorów briefu. Jednym z warunków jest wykorzystanie w projekcie co najmniej jednego zdjęcia lub jego fragmentu, wybranego z 30 fotografii z najlepszych kolekcji Getty Images, udostępnionych przez Flash Press Media.

 

Ideą konkursu jest odkrycie i promocja obiecujących talentów z dziedziny grafiki i fotografii oraz propagowanie wiedzy na temat BTL-u. Najlepsi twórcy zostaną nagrodzeni, a najciekawsze prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy na ogrodzeniu Łazienek Królewskich

w Warszawie. Nagrodami w konkursie są: iBook i Mac mini ufundowane przez Apple IMC Poland, zestawy zdjęć Flash Press Media oraz dwa wyróżnienia specjalne od Sony Ericsson w postaci kwoty pieniężnej o łącznej wartości 10.000 PLN.

 

Więcej informacji http://www.iq-marketing.pl/inspiredquality

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy