Jump to content

Maxtor OT III Mini edition przenosny dysk dla profesjonalnych grafików


adek
 Share

Recommended Posts

Firma Maxtor wprowadziła na rynek dysk Maxtor OneTouch III, Mini Edition - swój pierwszy zewnętrzny system pamięci masowej w "kieszonkowej" obudowie SFF.

 

 

 

 

Nowy dysk opracowany został z myślą o profesjonalistach - twórcach stron internetowych, grafikach, fotografikach, twórcach wideo, którzy potrzebują dużych zasobów pamięci na na przechowywanie zasobów cyfrowych. Jest to pierwszy na rynku przenośny system pamięci masowej (waży ok. 200 g), w którym w pełni wykorzystano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie oprogramowania pozwalające chronić przechowywane treści cyfrowe oraz zarządzać nimi. Obejmują one funkcje automatycznego tworzenia kopii zapasowych, szyfrowania i synchronizacji danych oraz przywracania poprzedniego stanu aplikacji i systemu (System Rollback) przy zachowaniu bieżących kopii plików.

 

 

Nowe dyski będą dostępne na rynku w połowie maja. Sugerowana przez producenta cena detaliczna za wersję o pojemności 60 GB wynosi 420 złotych,za wersję o pojemności 100 GB - 615 złotych. Informacje o lokalnych kanałach dystrybucji i punktach sprzedaży detalicznej mających w ofercie produktyfirmy Maxtor znajdują się na stronie www.maxtor.com.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy