Skocz do zawartości

szkice-moje prace


golum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Postanowiłem stworzyć wątek gdzie będe wrzucał jakies moje luźniejsze prace czyli głównie szkice. Sa to głównie te które powstają na lekcjach lub wieczorem dla rozlunienia:) Mam nadzieje wrzucić tego tu wiecej...a to tylko początek:D Oceńcie albo i nie...jak tam chcecie:) (jednak wiole coś usłyczeć:D ) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pierwsza praca mi się wogóle nie podoba, chyba przez zbytnią prostote i troche skopaną perspektywę :/

druga zaś jest fajna, perspektywa wydaje się być wporządku i sam motorek mi się podoba ;)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na takie szybkie to => :) . Ale i tak te twoje z przygotowań do bycia człowiekiem z poranionymi łapkami od makiet (:P) są the best:)

 

druga zaś jest fajna, perspektywa wydaje się być wporządku

 

No nie wiem, mi się nie podoba jak są światła przednie narysowane np:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany waszym milczeniem:] (poza: obo, powelt i Maceo - dzieki panowie) postanowiłem wrzucić jeszcze troche:)...a co, będe wrzucał i wrzucał moze jednak cos ruszy:) No więc sie nie łamie i znowu troche luźnej twórczości! Pozdrwaiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie, te samochody to całkiem dobra rzecz:) Dużo sie można nauczyć a i przyjemnie sie to rysuje. Jak siadam nad białą kartką to jakoś mi się nie chce rysować jakiś bio obiektów...wole coś bardziej konkretnego...no a auta są do tego wypaśne.

 

miwt-ja wiem że te koła to są takie na odwal...ale nigdy mi sie nie chce mierzyć tego wszystkiego więc walne na oko i tyle:] wiem wiem żem jest leń:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj no coś to forum przymiera troche. Może to wina nadchodzących matur (ale nie wszyscy przecie je piszą w tym roku) No nic...w sumie sam nie wiele postuje. No ale jeszcze zdarzają sie nudne lekcje w szkole (no od jutra już nie:) ) więc coś sobie tam na bazgrałem i podrzucam tutaj. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no...tez zauwazylem ze forum przymiera...co chwile zagladam czy nie ma jakiejs ekstra fajnej pracki...:D ale niestety niema ;/

fajny ten samochodzik- ciekawa perspektywa ;), a ta yhm...machina :D ma fajne swiatlocienie ;p co to jest w ogole :D?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie ten mały format to mi średnio sie podba...no ale nic nie wezme na lekcje arkusz 70x50:] (a szkoda) no nic...wczoraj rysowałem sobie cos z mojej ukochanej architektury (no bo co rysuje jakies tam pseudo autka a architekture zlewam-no jak to?). Nie do końca wiem jakią funkce może pełnić ten budynek (może kościół albo salon samochodowy), ale tym razem starałem sie spełnić swoją wizje a nie narzucone wizje przez formy sześcianów:] Mam nadzieje że wam sie spodoba:) Pozdrawiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki seba...wsumie to znam te wszystki zasady...nie używam ich za bardzo na małym formacie bo...hmm...nie weim czemu...ale to nic...zato pomysł zcieńszym ołówniem jest dobry...musze sprubować:) bo na formacie 50x70 rysuje 0.5 albo 1.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie podobnie jakis duzy osrodek kultury o nowoczesnymskztalcie przy czytm te filary nie tak szerokie jakos wszytko zajbeiscie zgrane ze szklem ...moze tez muzem w nowoczesnym stylu ...moze tez nie takie wysokie jak tam zaznacyzles ludzika:D...ale ja bym to tak widzial:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem wczoraj jakąś inną wene...bo kundun podzielił się ze mną swoimi szkicami różnych apstrakcyjnych form...zainspirowany zrobiłem sobie geafiti...albo cos co miało by to przypominać...oceńcie sami.

 

Tego budynku nie bede już grzebał...narysuje pewnie następne i miejmy nadzieje że najpierw narzuce sobie funkcje jaka ma spełniać, a puźniej zabiore sie do rysowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no całkiem fajnie, te odbicie mi się podoba:0 a co do budynku, fajnie też jak sobie odrazu wymyślisz miejsce w jaki chcesz go wpisać, łatwiej wtedy ocenić czy twój pomysł jest dobry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To formum jest chyba dead:] No ja wiem sam tu wiele nie pisze no ale to ta matura głupia:/ No nic...byle do 23.V a potem już tylko rysuje:D To będzie fajny miesiąc bo 20.VI jest już egzamin na Politechnike:) No i wrzucam taki malutki szkic...graf bo ostatnio jakoś nie mam weny na nic innego a kumpel mnie prosił o napisanie "ola"- wiec się staram;) Myślałem nad dodaniem kolorów ale ostatnio pracowałem pastelami i nie wyszło zachwycająco:] (fakt że zrobiłem sobie z tego kolorowanke:D ). Chciałem jeszcze zrobić komiks bo mam już "scenariusz" ale jeszcze w moim rysunku dużo brakuje...głównie anatomia i klimat komiksowy. W wakacje planuje zakup tableta...może mi poradzicie jakiś model:) No jak już będe miał sprzęt to zacznie sie rozkminianie photoshopa (do tej pory robiłem prosta leyouty nie używając żadnych pędzli więc duuuuużo musze poznać:D) No to wszystko przed mnią:D Dobra pewnie i tak nikt już nie dotrwał do końca tego tekstu więc nie smuce już. (A właśnie...z góry przepraszam za wszystkie błędy ortograficzne bom dyzlektyk a na kompie potrafie napisać "rze" :D ) Pozdrawiam wszystkich!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja dotrwałem. Napis jako kompozycja z brył spoko. Ale na egzaminie nie radze zrobić czegoś takiego jak by ci kazali zrobić logo z liter OLA. Np. u mnie na egzamie woleli proste loga, im prościej tym lepiej, no i z pomysłem. A co do tableta, też planuje zakup. Z tego co słyszałem najlepsze sa firmy wacom. A na błedy nie patrze, bo ja też dyslektyk:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności