Skocz do zawartości

Animacja 3d: Abstrakcja GLU


merv_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... postanowiłem pobawic się pluginami do maxa... zaciekawił mnie Glu3D... I zrobiłem sobie taką animację... ale dopiero sie renderuje... dodam za chwile (dłuuuuższą) link do animacji, tylko dajcie mi link do jakiegos darmowego serwisu hostingowego (byle nie rapidshare.de :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiesz jak by to nie był plugin to jeszcze bym nie miał żalu że ściągałem, ale w tym wypadku to aż mi zwieracze puszczają z frustracji. Nie rozumię poco pokazywać ten test, skoro z strony producenta można pobrać filmiki i interesujące mnie fakty na temat glue 3d. Mogłeś już zrobić chociaż coś krótkiego i głupiego, że woda gasi płomień, albo że ten glue 3D się zapala, albo udaje benzynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz próbowalem ale mi sie cos z 3dsem stalo...... A tak pozatym, FaNTOMAS ile dales za kompa :D (razem z plyta glowna bez dysku)... a propos problemu: jak mam narzedzie Move to nie moge ruszac obiektów w pionieheheeee3kj.jpg.... ma ktos jakis pomysl?

aha i jakiego emitera uzywac najlepiej zeby mozna bylo wywolylac kolizje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda, że to 3d max - takto ci nie pomogę od strony technicznej, ale jak by to była MAYA :), może się pokusisz o zmianę softu ? :P Co do Kompa to sporo, policzyć to możesz w komputroniku :), dodając z jakiś 1000-1500 zł bo ja to kupiłem zaraz po ukazaniu się tego wszystkiego na rynku, jednym słowem przepłacałem, ale było i jest warto, jednym słowę mnie ciągle mało :) teraz wymieniam ramy na 8 GB - jak będę miał kasę :) bo teraz spłacam ten sprzęt :)

 

Pozdrawiam i pracuj dalej!

 

p.s (sorka że poza tematem)

Płytka to: Gigabyte GA-K8N Pro-SLI nVidia nForce4-SLI

Dyski to SEGATE 80+120+160+160 SATA II więc ich cenę możesz odliczyć, resztę to wiadomo.

Nie liczę do ceny kompa chłodzenia, które mnie i tak sporo kosztuje, bo kręcony komp się tak grzeja jak piec, a hałasa jaki :) miałem 15 wentylatorów z czego 2 było 120mm ograniczyłem ich liczbę do 8 i chłodzenie wodne własnej roboty co też dużo kosztuje niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to niezle... a Mayka ma jakis trial albo cos bo sobie zobacze co to za soft i sie moze przezuce... O boze... poszukam w Googlach (sie bede pytal jak tuman)... i uwogo: Please Wait Whitle The Install Wizard installs Maya 7.0 Personal Learning Edition. Copying new files!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności