Jump to content

Szukam grafików,programistów itp.


Golus
 Share

Recommended Posts

Szukam grafików, programistów, webmasterów, concept artistów, modelerów, texture artistów, animatorów, designerów i innych. Wszyscy chętni do współpracy proszeni są o zgłoszenie do mnie na numer gg: 3136742

 

Chodzi o pracę nad grą RPG osadzoną w realiach średniowiecznej Polski. Gra będzie w pełni trójwymiarowa, z ciekawą fabułą i nowatorskimi pomysłami.

 

Zapraszam do współpracy...

Link to comment
Share on other sites

no i juz zaczely sie pytania..

 

mysle ze lepiej by bylo gdybys o tej grze napisal cos wiecej tutaj.. bo nie kazdemy bedzie sie chcialo od razu na priva, tym bardziej jesli nie zna chociaz troche fabuly etc.

 

Ew. podal jakiegos linka

Link to comment
Share on other sites

Heh.. Dokładnie jakie? Fabuła sie posuwa (bez skojarzeń), engin jest tworzony cały czas, zbiram team- potrzebujemy dużo ludzi... Stronka już niedługo powstanie- wszystkich chętnych proszę się zgłaszać!!! Potrzeba jeszcze dźwiękowca i grafików 2D. Gra będzie osadzona w realiach średniowiecznej Polski, będą rozległe tereny do zwiedzania i istniejące kiedyś naprawdę polskie miasta ( np. Gdańsk, Kraków). Nasz bohater będzie miał dużo dróg kariery do wyboru- od zwykłego rzemieśnika do (przy odrobinie samozaparcia) króla Polski. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!!!

Link to comment
Share on other sites

no dobra... dawaj konkrety misiuniu z kmiotkiem w uszach... TYTUŁ naprzykład... czas akcji itd! :) czym beda walczyli... jakie przedmioty znajdywali, jakis concept art... mape dawnej polski... i takie tam... mnie nie obchodzi co robi twoja fabuła po nocach

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy