Skocz do zawartości

georgas portfolio (wersja testowa)


Georgas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

postanowiłem sobie stworzyć portfolio we flashu, jest to moja pierwsza styczność z tym programikiem, narazie jest wersja testowa, chciałbym abyście mi podpowiedzieli co dodać/zmienić w stronce,

aha, mam zamiar dodać muzyke ( coś w stylu house) odnośniki będąw pop-up'ach, co o tym myślicie??

www.georgas.info

wiem że prace nie zachwycają ale jak na razie na więcej mnie nie stać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co mi się podoba.

 

1. Kolory. fajne.

2. ogólnie dobrze się prezentuje.schludnie(może trochę za prosto.)

 

 

 

Co mi się nie podoba.

 

1. (opera niewiem jak gdzie indziej) preloader się załadował 4 razy zanim strona się pojawiła :-)

 

2. te strzałeczki obok buttonów.

 

3. Podświatlanie (a w zasadzie saturacja) w momęcie najechania na miniaturkę zupełni nie trafione. Po pierwsze za wolno po drugie jak praca jest czarnobiała to to niema sensu za bardzo.

 

4. 99,9% ludzi na tym forum to Polacy. Z czego 80% robi portfolio Tylko w języku Angielskim. (po ki huj za przeproszeniem bo tego nie rozumiem[bez obrazy Georgas to się ogólnie wszystkich tyczy])

 

5. Stat4you wali po oczach. umieść całą stronę w tabelce na 100% wysokości a stat4you wywal poza tabele. w ten sposób ukryjesz ten znacze na każdym monitorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4. 99,9% ludzi na tym forum to Polacy. Z czego 80% robi portfolio Tylko w języku Angielskim. [...]

 

Po to ze gdyby ktos chcial pracowac tylko dla polakow robil by za 200 zl model, po 2gie po co mam robic portfolio w jezyku polskim skoro prawie wszyscy znaja angielski (przynajmniej troche czytac juz nie mowie o zdolnosciach komunikatywnych) i czy polak czy to rumun albo rusek bedzie mogl bez problemowo zczaic ocb i sie zkontaktowac w razie potrzeby ? po co dokladac sobie pracy i robic po polsku i angielsku

 

Co do portfolia bardzo fajne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności