Skocz do zawartości

Wip 2D: szkice aut


Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

No pracujesz widać ostro. Postaraj sie jednak użyć ostrzejszych pędzli, albo zmienić technikę trochę, bo niektóre detale sa bardzo zblurowane. Peugeot byłby bardzo fajny, ale strasznie krzywy jest i wygląda troszke jak potraktowany Liquify z przodu. Audica ostatnia juz lepsza, to światełko na progu z boku zbytnio zblurowane. Spróbuj działać na Layerach z Multiply i tam operować już na tle Dodgeami i Burnami. Pozdro!!!

Czekam na następne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no widze że lubisz taki typ świateł "zamkniętych"...fajnie to wychodzi.

Jeśli moge ci podpowiedzieć to staraj się rysować wiecej detali...np jak jest boczna szyba to zrób kilka lini tej szyby..

 

sorki że bez pytania przerobiłem twój concept... ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh thx dino ;)

ale wiesz to jest ręczny szkic, a mam tylko 4 markery, a ja robie tak że albo robie coś markerami albo w ps ....teraz oczekuje na 3 markery (2 szare i jasny błekit) i wtedy jak będe je mieć to zaczne dużo rysować :D Ten przerobiony przez ciebie jest super ;) tylko wiesz to był ręczny szkic, jak będę rysować coś w ps to bym wycieniował i w wogóle to inaczej zrobił. Dzięki za rady, pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłby ŚWiETNY ale... niestety:(

Popełniłeś te błędy które sie powtarzają - rura wydechowa - przesyń ją w lewo, tak jak okrągły znaczek firmowy.

światła - lewe światło jest szersze niż te po prawej:( W lewo je przesyń, troszke go tylko odsłoń.

Koło przednie jest za daleko moim zdaniem. Bedzie git jak tak zrobisz nastepnę pracki. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko Shelby jeśli pozwolisz. sam sie tego uczyłeś, czy uzywaleś jakis poradników? bo tak chcialbym zobaczyc jak takie cos powstaje i samemu spróbować :)

 

Pozdro Tein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powstaje wiele poradników ludzi co pokazuja jak szkicowac bo na tym mi zalerzy a tego jest naprawde niewiele chocairz i tak najwiekszy problem to perspektywa, która ogranicza wyobraźnie i pomyśły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności