Jump to content

Film - Projekt 26MEU


saladynsan
 Share

Recommended Posts

26meu jest to kodowa nazwa oddziałów Marines, a dla mnie jest to tytuł nowego projektu, nad którym ostatnio działam ze znajomymi, będzie to krótki film akcji osadzonych w klimatach wojennych, w chwil obecnej staram się na kreślić krótki storyboard a także tworze obiekty, które wykorzystam w projekcie.

 

Przy kręceniu filmu pomogą mi członkowie Szczecińskiego odziali ASG http://www.26meu.info

 

O to filmik testowy, który zrobiliśmy jakiś czas temu.

 

Filmik

 

a to są obiekty nad którym obecnie pracuję

 

8.jpg

 

9.jpg

 

Jak powstawały obiekty można zobaczyć na http://www.woomedia.info w dziale "blog" a od teraz będę i tu wrzucał updaty mojej pracy.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Jakość zdjęć (filmiku) nie powala. Moim zdaniem pomysł to nie wszystko. Proponuje przylozyc wiekszy nacisk na oświetlenie. Filmik wydaje sie strasznie nieostry, a oswietlenie jest bardzo słabe.

Jeszcze takie pytanie... Czy kamerzysta mogłby choćby porzez chwile trzymac kamere prosto? :)

Link to comment
Share on other sites

sprawdź te dwa linki:

http://www.militaryphotos.net/

http://www.militaryvideos.net/

 

tam znajdziesz jakieś zdjęcia BlackHawków i wątpie, abyś znalazł jakikolwiek model własnie w tym odcieniu co Ty proponujesz. Głównie te maszyny są w kolorze czarnym, chyba że ja jestem daltonistą, ale oni nie odróżniają czerwonego od zielonego. :]

 

Edit:

http://www.americasarmy.com/gallery/wallpaperBig.php?w=dev6

 

Ale modele wyglądają bardzo fajnie :]

zamierzesz robic modele Marines w nowym uniformnie czy w starym?

 

Semper Fi.

 

I'm OUT.

Link to comment
Share on other sites

Pierzak- hmm to były testowe zdjęcia, ale w sumie to mnie nie tłumaczy co do oświetlenia to ciężko będzie w terenia przy moim małym budżecie coś zadziałać(budżet pokaże przy następnym wpisie:)), może filtrami trochę podziałam z oświetleniem.

Co do reszty czyli ostrość hmm to chyba przesadziłem z zabawą z filtrami no i nie mam za dobrej kamery poniżej pokazuje kadr z filtrem i bez niego.

 

BEZ FILTRÓW

f1.jpg

Z FILTRAMI

f2.jpg

A co do kamery spod kąta no cóż chyba ogląda za dużo filmów z Hongkongu a tam jest wiele tego typu ujęć w filmie głównym postaram się zachować normalny kąt kamery.

 

 

 

 

Pietrek - Hmm z tym kolorem to masz racje chciałem zrobić bardziej Camo leśne ale chyba wrócę do oryginalnego koloru, ale nie do końca czarnego. Jak chodzi o modele marines to jak na razie chcę zostać przy żywych aktorach i tu pomogą mi jak dobrze pójdzie chłopaki z rekonstrukcja oddziałów Marines ze szczecina(i oni bodajże mają nowe mundury) albo grupa Asg która także w jakieś cześć bawi się w rekonstrukcję odziałów marines(tu nie jestem pewien w sprawie mundurów)no jeżeli nie uda mi się zrobić jakiegoś sensownego composingu albo aktorzy dadzą plamę to wtedy zacznę działać z modelami. Dzięki ogólnie za linki na pewno się przydadzą.

 

I co mogę ci jeszcze powiedzie to Semper Fi:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy