Jump to content

problem z materialem


dyonizoss

Recommended Posts

hejka! mamtakie pytanko/problem: zrobiłem se prosta scenke, renderuje ja wmaxwellu. na scenkę składa sie lodówka z napojami ( taka z duużą szyba :) w srodku są wideoczne puszki z różnymi napojami: cola, fanta itp. w lodówce jest jeden plane na górze jako oswietlenie. na puszki nałozyłem texturki znaleźone na necie, materiały tycg ouszek zrobiłem w maxie, tzn materiał maxwell plastic plus sciagniete .jpg jako color. problem polega na tym, ze wogole tych texturek nie widac,nałozyłem cylindrycznego uvw, w viewporcie wszystko oki, a na renderze wychodzą szare. myslałemzemoze są zaduze odbicia ustawione, wiec zmniejszyłem do minimum, to samo. moze swiatło zabardzo na nie siweci, ale jak je zmieniam to to samo. zawsze są szare. czy wiecie co mozebyc nie tak?? moze lepiej taki material jako mxm w studio maxwellowym edytorze zrobic, jeżeli tak, to jak najlepiej??

Z góry dziekuje

PoZdRo!!!!

Link to comment
Share on other sites

materiały z starego maxwella mają to do siebie że nie najlepiej działają w nich tekstury itd (jesli idzie ich działanie pod 1.0) - spróbuj z mxm - teksture wstaw wtedy w slot reflect 0 i spróbuj - bez screenów coś ciężko powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Zrob tak jak mowi hindus :] jako MXM material tak samo mailem z innymi materialami albo daj tez do innych map nie tylko color te teksturke ja tak robiel mi dzialo ale to nie jest najlepsze rozwiazanie zrob MXM

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy