Skocz do zawartości

Latarnia


H05SCR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Doprawdy ciekawy efekt. Gdyby stała na skałach byłaby bardziej mistyczna, bądź na mostku z nierównych kamieni. Magii nie lubię, ale to się ładnie prezentuje i na magię wygląda. Nie rozumiem tylko tych cząsteczek, czy to deszcz lub śnieg?

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ze nie napisales jak praca powstala. Tzn czy to jest malowane na fotce czy moze calosc wyrenderowana przez ciebie. Nie jestem expertem ale moim zdaniem kompozycja i dobor kadru psuje prace. Wszystkie elemnty budujaca obrazek sa w gornym lewym rogu [latarnia i stateczek]. Nie chce wyjsc na upierdliwca i malkontenta ale mnie sie wcale nie podoba. No ale taki juz moj spaczony gust.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednemu sie podobaja blondynki jednemu brunetki a innemu rude :P a jeszcze inny woli dzieci gusta są rozne :P a ja amator jestem nie jakis pro i jesli sie komus nie podoba to niech nie oglada :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie komus nie podoba to niech nie oglada

no to rzeczywiscie byl sens, wrzucic to na forum... ciekawe podejscie...

 

jako ze oczywiscie w pierwszym poscie piszesz zupelnie cos odwrotnego

 

To moja ostatnia praca wiem ze zawiera duzo błedów chodzi o ogólny efekt nie detale :). Komentarze mile widziane

 

wiec coz... ogolny efekt jest wlasnie taki sam jak te detale...

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co maja do siebie te 2 cytaty?

komentarze mile widziane. a jak sie komus nie podoba to niech nie oglada

ja nie widze tu nic dziwnego

nieraz jak czytam komentarze to wychodzi na to zeby nic nie robic bo wszystko zle i wogole do d.

ciesze sie ze sie moze komus podobac nawet jednej osobie to juz cieszy ale moze sie tez i nie podobać nie mowie ze to sie ma podobać kazdemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednemu sie podobaja blondynki jednemu brunetki a innemu rude :P a jeszcze inny woli dzieci gusta są rozne :P a ja amator jestem nie jakis pro i jesli sie komus nie podoba to niech nie oglada :P :P

Zwykle tego nie robie ale.....wybacz MISZCZU nie poznalem sie na tobie.

 

A na serio. Jesli postujesz musisz sie liczyc z tym, ze ktos powie ci tez cos szczerego. Nie podoba mi sie bo nie widac w tym pracy. I nie mam zamiaru pisac, ze jestes genialny skoro nie jestes. Mozesz to olac albo cos z tym zrobic i dopracowac ten rysunek. Wybor jak i to jakie wyciagasz wnioski z komentarzy to juz twoj problem.

 

Nie bede sie z reszta rozwodzil. Mysle, ze Amrun juz wszystko napisal.

 

Pozdrawiam

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co maja do siebie te 2 cytaty?

komentarze mile widziane. a jak sie komus nie podoba to niech nie oglada

ja nie widze tu nic dziwnego

 

No niestety, ale trzeba się liczyć z tym, że nie wszystkie komentarze muszą być pozytywne. Zwłaszcza, że nie napisałeś tego w jaki sposób to uzyskałeś... co byłoby bardziej rozważne, aby potem nie zostac zjechanym za to iż są to jakieś przerobione (ewentualnie jeszcze zmnontowane) zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu dużo jeszcze pracy przed Tobą, a przede wszystkim jeszcze więcej ćwiczeń [oraz lub też] więcej wyobraźni i pokory ;)

i wiem, że nic nie wiem - to jest dobre motto :)) sam do niego się przyzwyczajam.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności