Skocz do zawartości

Pracka na WOK


Liber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mój nauczyciel od WOK-u wpadł na pomysł, aby osoby chcące poprawić ocenę stworzyły prace na konkurs. Temat to "Taki jest świat". Ja oczywiście chcę poprawić ocenę i dlatego mam zamiar wykonać pracę. Mam tylko jeden problem - temat; Chciałbym abyście podsuneli mi pomysł ponieważ temat jest tak ogólny, że właściwie można narysować wszystko. Mam parę konceptów, ale wydają mi się idiotyczne.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jesli idzie o mnie zrobił bym to na zasadzie kontrastów np

głodujące dzieci - luksus, bez sensownie wydawane pieniądze

 

Albo postawił na coś bardziej szokującego i pociągnął temat - może w strone ofiar wojen zwłaszcza Bogu winnych dzieci.

 

Statystyki wojny w iraq jesli idzie o pieniądze:

http://nationalpriorities.org/index.php?option=com_wrapper&Itemid=182

 

Ostatnio leciał bardzo fajny dokument na 2 o ameryce i o tym jak jest postrzegana w współczesnym świecie a jak jest naprawde - była przytoczona masa wydarzeń, o tym jak bomby zabijały dzieci.. jak to stany użyły broni atomowej, jak gdzies tam zbombardowali cos a sie okazało ze to pomyłka itd Postaram sie znalezc co to byłza program - dośc ciekawy, inspirujący i nawałujący do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki w!e8 za wszystkie foty, ale właściwie mogłeś podać tylko link do strony;)

Koszty jakie ponoszą Amerykanie są ogromne, chyba już teraz nie opłaca im się ta wojna. Napewno można było lepiej zainwestować tąką kasę np. pomagając dzieciom z ubogich państw.

Jeszcze raz dzięki za fotosy, wybrałem jeden z nich, nie napisze który zachowam to dla siebie. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności