Skocz do zawartości

BEST;) web site


sauax

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no ja tak jak xeav, ta belka menu nie pasuje kolorystycznie.

No i jakaś taka dziwna przerwa tam po prawej, i nic tam nie ma :| na co po co. ogólnie może być

 

jaka tu jest skala oceniania ?

7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm zebys nie napisal ze to strona organizacji studenckiej to ja bym nie wiedzial co ta strona prezentuje, bo tak na pierwszy rzut oka to mi sie kojarzy z jakas firma organizujaca wyjazdy kolonijne dla dzieci :P ,moze to przez te fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

graficznie bardzo przyjemnie. bez większych błędów.

 

ale jeżeli chodzi o użytkowanie strony, to kolorki jebią po oczach i strasznie ciasna ta strona. myślę, że ma za małe gabaryty jak na dzisiejsze czasy, kiedy to 1024x768 odchodzi w zapomnienie na rzecz wyższych rodzielczości.

 

pozdr.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie o niej tak wypowiem :

kolory za slodkie i kontrastowe, tak jak mastah zauwazyl cos ala wyjazdy kolonijne dla dzieci, zaproponuje ciemna zielen z czysta biela badz jasny bblekit z biela... logo w lewym gornym wtapia sie w otoczenie. zdjecia do subtelnego powiekszenia i wypozycjonowania. Ten chwyt z Dopisz na dole kolumny, co to jest? dezorientuje i nic nie wnosi. Maceo, 1024x768 to nadal standard projektowania dla czesto odwiedzanych witryn szczegolnie ze studenckiego sprzetu z uczelni. pozatym ok.50% caly czas uzywa tej rozdzielki.no ale rzeczywiscie rozciagnac by sie przydalo. poza tym po analizie stron innych grup BESTU zaproponuje im uklad 3 kolumnowy, strona ma byc bardziej informacyjna niz prezentacyjna taki wniosek. pozdrufki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności