Skocz do zawartości

Wings i unwrap


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

chcialbym wkoncu opanowacto cholerne mapowanie :D

i mam taki problem zrobilem tak jak klicek w tutku ale wyszlo tak jak na obrazku :) czemu??

ps. klicku powiedz mi jak robisz ze zaznaczasz edges do ciecia (te na zielono) w normalnym oknie geometrty a nie oknie unwrpa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

no wiec na poczatku robisz tak zeby zfreezowac mirrora jakiego masz na glowie , jezeli nie masz mirrora na glowie to pamietaj zeby nie zaznaczaqc hard edgy na calej dlugosci glowy :

t2.jpg

 

A ja robie zielone linie w viewporcie poprzez "hardnes" -> "hard" opis ponizej

 

t1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam!!

ok :)

wiec tak mam problem gdyz moj model to jest glowa z maxa (.3ds) importowalem do wingsa usunalem polowke glowy i dalem creat virtual mirror ale robi mi glowe (tzw druga polowke) pod katem :) da sie zrobic aby bylo dobrze ??

a jak nie mam mirrora to jak nie moge dawac hardedgy na cala dlugosc?? bo nie kumam ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naciskajac "L" masz edge loop dlatego mogles zaznaczyc cala dlugosc poprzez srodek glowy ;) o to mi kaman

 

Jak importujesz glowe to tylko z obj przestan uzywac formatu 3ds bo to gowno nie format , importujesz usuwasz polowke zaznaczasz ten jeden duzy polygon ktory powstal (face) prawy przycisk flaten i flaten by x ustawia powierzchnie do pionu wchodzisz i robisz virtual mirror.

 

No i przydalo by sie wejsc w tryb obiektu zaznaczyc obiekt prawy przycisk i cleanup zeby wywalic pozostalosci po usunieciu czyli isolated vertixes i isolated edges

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziki klicus :D za wyjasnienie wiesz ze przez te 2dni(3??) sie duzo nauczylem w wingsie :D i to wszytko dzieki tobie :)

dalbym ci punkty ale nie moge :)

choc dalej nie chce wyjsc tak jak bym chcial ale to tylko moja nie wiedza troche potrenuje a sie uda :)

jeszcze raz dzieki klicek :)

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności