Skocz do zawartości

Scena 3D: Well at Night


Gość 7PEPO7

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 7PEPO7

Witam.

 

Jestem początkujący, więc proszę nie wieszać mnie ;) Jakby co to powiedzieć co skopałem, dać jakieś wskazówki, a być może się czegoś nauczę :) Praca została wykonana w 3ds max 8 + VRay. Trawa została zrobiona za pomocą systemu Hair wbudowanego w 3ds. Tło i księżyc zostały dodane w Photoshopie, a także w tym programie dodany glow.

 

Mój sprzęt:

 

AMD 3000+

2x512 MB DDR RAM Kingston

GeForce 7800 GT

2x250 GB HDD Samsung

 

PS. Jeszcze raz proszę o niewygwizdanie tylko o podpowiedzi nad czym mam popracować, aby przyszłe moje prace były lepsze :):):)

 

my.php?image=nightwellfinal8wp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość 7PEPO7

Dzięki wszystki za komentarze. Nawet za te poPSute :) I nie chodzi mi o to, że nie umiem przyjąć krytyki, tylko chodzi o to, że chciałem czegoś się nauczyć i wolałbym o dokładniejsze wskazanie co jest rypnięte (podziękowania dla hkropinski).

 

A co do trawy do rzeczywiście trochę zabawy z tym było. Zastosowałem modyfikator Hair 3 razy. Raz dla krótkiej trawy o kolorze bardzo ciemno zielonym, drugi raz też dla krótkiej trawy ale tym razem o kolorze jaśniejszej zieleni i ostatni raz dla zrobienia tej wysokiej trawy w kolorze pomarańcz-brąz. A potem pozostała zabawa w styliste ;)

 

Jeszcze raz dzięki za komenty. W głowie mam już nową scenę, więc jak skończę to znowu nastawie się na krytykę. Ale po drodze niestety jest sesja (przeklęte programowanie współbieżne i rozproszone oraz ADA) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 7PEPO7

No i dzięki mort za konkretną odpowiedź. Teraz przynajmniej wiem za co mi się oberwało ;) i czego już nie robić. Spox :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w tym coś jest, dopiero jak zauważyłem te literki chyba po japońskiemu to zrozumiałem o co Ci chodzi albo przynajmniej jakoś to mi sie ułożylo w głowie, a nie koniecznie o to chodzi :-), dodaj katane wbitą w ziemie z czerwoną wstęga na rękojeści później cały render umieść tak jakby na papirusie i skoro umiesz pisać po japonsku to napisz coś sensownego, jakby smutną historie wielce walecznego wojownika którego już nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności