Skocz do zawartości

[Open Office org. Impress] - pomocy!


voyager

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem :( Robie prezentacje. Pościągałem z neta obrazki i zapisałem je na pulpicie. Wstawiłem do prezentacji i się okazało, że po zapisaniu nie są osadzone w prezentacji. Krótko mówiąc grafika musi być w odpowiednim folderze i nie jest czytana wprost z pliku prezentacji. Jutro musze zanieść prezentacje do szkoły i będzie mały problem z odpaleniem jej z pendrive'a.

Wcześniej robiłem inną przezentacje i grafikę mam "wewnątrz" niej. Ale wtedy nie zachowywałem grafik na dysku, tylko kopiowałem plik w przeglądarce i wklejałem w Open Office.

 

Pytanie: Gdzie do chole** jest opcja żeby zapisywało mi obrazki w jednym pliku z prezentacją?

 

Prosze o szybką odpowiedź i z góry dziękuje za każdą pomoc. I nie piszcie żebym zmienił pakiet biurowy - Open Source rox !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie wiem nigdy tego nie używałem ale jak nie znajdziesz rozwiązania a terminu ci braknie to może spróbuj tak - stwórz nowy dokument, zapisz w folderze w którym są pliki z grafiką, następnie importuj je (grafike) do dokumentu i wtedy daj znowu na zapisz. Wtedy nagraj folder na cd. Może tak wtedy pójdzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK Mam rozwiązanie! Dzięki chłopaki za fatygę

 

Hindus - masz racje. Tylko dlaczego na najprostsze rozwiązania najtrudniej wpaść? :P

xeav - ja należe do osób, które zanim napiszą na forum, sprawdzają wszystkie możliwe rozwiązania. Tak, używam *.odp, bo na Jedynym-Słusznym-Pakiecie wujka Billa śmiesznie wygląda prezentacja :P

 

Jeszcze raz dzięki! Uratowaliście mi rzycie! (to rz to nie błąd, tylko gwara śląska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności