Skocz do zawartości

Step by step needed - pilnie !!!


Lary

Rekomendowane odpowiedzi

Ratujcie !! Potrzebuje pilnie dokladnego tutka (najlepiej po polsku) lub opis step by step modelowania glowy i samochodu. Mam niewiele czasu , MUSZE TO UMIEC PERFEKT na 1 pazdziernika. Tutoriale na stronie sa dosc okrojone , zwlaszcza dla kogs niezbyt zaawansowanego w maxie - czyli mnie:) HelpMe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

To mnie rozbawiles. Miesiac na opanowanie perfekt modelowania glowy i samochodu?

 

Bede Ci kibicowal z calych sil. Max3d wyda na swiat rekordziste ;)

 

Na max3d.pl jest pare tutoriali, przegladnij.

Evermotion.org wydaje tez na swiat tutka samochodowego. Wystarczy troche inicjatywy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dZieki ponownie za rade:) Jestem zdolny i ambitny ...jeszcze cie zaskocze :).Poza tym cos juz tam liznalem i mysle ze dam rade .......

 

PS

Przegladalem tutki na maxie jest ich masa ,tyle ze opracowanie takowego jest bardzo czasochlonne i rzeczywiscie w miesiac byloby to niemozliwe , jednak majac opis step by step mysle ze dalbym rade i w tydzien.....troche sobie popuscilem?....no dobra ,w dwa tygodnie :)

 

Pozdro

 

Lary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... przeciez nie ma tutoriali:

\"a teraz przeciagnij troszeczke w lewo, kliknij przycisk\".

 

Sa ogolne rady, czasem wskazowki co zrobic w trudniejszych fragmentach. Nie wiem, czy znajdziesz taki, ktory bedzie Ci odpowiadal.

 

Widziales ten z Joanna d`Arc? Jest rewelacyjny.

 

Oto on:

http://www.3dtotal.com/ffa/tutorials/max/joanofarc/joanmenu.asp

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwoscia .....

CHyba go nie widzialem.........

 

ps

Pewnie ze nie znajde opisu w tym stylu\"...\" (chociaz:))

Jednak przydalby sie szczegolowy tutek ze wszystkimi zdjeciami referencyjnymi itd.

W kwestii inicjatywy raczej nie moge sobie wiele zarzucic.....draze temat jak potluczony od kilku dni i szukam najlepszego rozwiazania, po prostu musze to umiec,albo inaczej..... bede to umial!

Oczywiscie zdaje sobie doskonale sprawe z ogromu materialu do opanowania jednak mysle,ze moje ambicje,potencjał twórczy oraz zamilowanie do tematu ,nie wspominajac juz o sutuacji materialnej :), okarzą się najlepszym motorem tudzież kopem w zad abym tego dokonal.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc! Jesli chodzi o tuturiale to zopacz sobie na wipa, tam jest niezly tutek odnosnie modelowania autka, co do glowy, to w sieci jest ich wiele ale chyba joana jest the best, zobacz 3dtotal.com Powodzenia, jesli masz ochote to za drobna oplata udziele ci paru lekcji! Tez mieszkam w Krakowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności