Skocz do zawartości

pitekkkk portfolio v3


pitekkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnia moja strona była zwykłą animacją, przez pewien czas nazbierało mi się prac i jak miałem to zacząc dodawac stwierdziłem, że jest to kompletna strata czasu i postanowiłem zrobić nową strone :P. Teraz tylko sie wrzuca obrazek i miniaturke do foldera wpisuje sie linijke w plik tekstowy i po bólu. Strona można powiedzieć wyszła taka jaki sam jestem, prosta (minimalizm) i oryginalna - czyli tak jak chciałem. Prosze o ocene strony i dajcie znać jak z otwieraniem duzych obrazków, bo teraz jest normalnie na getURL(adres) wczesniej próbowałem z javą i mi w firefoxie nie dzialalo. Teraz z kolei chyba nie do konca dziala na IE. Takze jak ktos zna pewny sposób na obie przeglądarki we flashu 8 to byłbym dozgonnie wdzięczny :).

 

Oto i adres: http://pitekkkk.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Strona nie działa tylko na 1024. Mozesz używac dowolnej rozdzielczości. To jest pixelfont wiec nie zwieksze tego bo nie bedzie wyglądac jak nalezy, a jeśli idzie o to, że nic nie da sie przeczytac to nie wiem moze kwestia wzroku, ja mam taką czcionke w całym systemie i nie mam problemu ani u siebie na 1024 17cali(CRT) ani na lapie 14 cali i 1280x800 :P. Wiec najwyrazniej mam sokoli wzrok :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne..

ciekawe, fajne te drzewko z Tobą :P

 

Rozmiar - faktycznie, mogło być troszeniutko większe, ale ja nie narzekam, mam 1280x1024, troszke tylko ryja do monitora zblizyłem, żeby przeczytać txt.

Z galeriami nie miałem żadnych problemów.

 

Denerwuje mnie ten wskaźnik myszy, niby jest ładny, lepiej pasuje do designu, ale te przeskakiwanie, i brak płynności w przesuwaniu denerwuje. Albo daj standardowy wskaźnik, albo przyspiesz odświerzanie wskaźnika :> czy tam zwiększ ilosć klatek na sekunde :P

 

Ze strony graficznej tak jak u góry - Bardzo ładnie. nie mam nic do zarzucenia, w 100% trafia w moje gusta :>

 

9/10 - za wskaźnik myszy i rozmiar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności