Skocz do zawartości

graficzny desktop


Poison mar

Rekomendowane odpowiedzi

hi,

laptopa sobie juz wybiłem z głowy, poradzcie mi jakie z jakich podzespołow powinienem poskladac dobrą stacjonarke... chodzi mi o karte grafiki (mam monitor LCD 19" TargaVisionary), procek cos ze stajni amd 64, płyte, pamiec ok 1GB DDR2 chyba wystarczy, dyski twarde bede na razie adoptowal ze starego sptrzetu, no moze jeszcze zasilacz, bo wiem ze to tez wazny komponent...

czekam takze na wasze sugestie i porady... pozdrawiam

PS pracuje na archicadzie, autocadzie, maxie, cinemie, corel, illustrator, photoshop (stary sprzet mi to wszystko ciągnie ale juz powoli dlaego chce sobie przyspieszyc prace)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Idz zobacz dalem kilka linkow w temacie o laptopie i potem sobie wybij go z glowy ...

 

jezeli chodzi o desktopa to naprawde idz do sklepu i powiedz sklozcie mi kompa do 3 k i bedziesz mial kozaka na maxa , nie sugeruj sie podpowiedziami na forum , bo tyle ile uzytkownikow tyle propozycji ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobaja mi się...no coz obejrzalem i wybilem sobie je z glowy, pozostane przy stacjonarce(nie dam sie opetac komputerowi zeby go wszedzie ze soba nosic, troche musze miec wolnosci :D)...dzieki za te linki, przyznam ze Aristo nawet nie znalem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności