Skocz do zawartości

Portfolio - ocena


giorgione

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak przeczytałem wstęp to pomyślałem, że to jeden z tych projektów - poświęciłem na to tylko 4 minuty, zobaczcie jaki jestem zajebisty i jak szybko siekam stronki ;)

 

Ale na szczęście zobaczyłem spoko produkt. W sam raz dla kumpla za friko po godzinach. Czysta, prosta, czytelna. Nie irytuje, pokazuje pracki, czytelnie i można spokojnie skupić się na zawartości.

 

Minusem jest to, że jest baaardzo podobna do masy stron i trochę niknie w gąszczu, a pracki przez to nikną razem z nią. Co gorsza, jest bardzo podobna do średniej porządnych stronek na tym forum.

 

Ale - najważniejsze, że dobrze się czyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem dorbne błędy na stronce.

 

kowalski - jakiego IE używasz - bo szczerze mówiąc jak robiłem stroniczkę to sprawdzałem ją pod IE i pod firefoxa i wyglądały prawie identycznie. Bez rozjeżdżania się - zgodnie z założeniami.

Pod ie

ie.jpg

Pod firefox:

firefox.jpg

 

Maceo - dzięki. Fakt że jst podobna do wielu innych ale nie miałem za bardzo czasu na eksperymentowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż zgodnie z sugestią zainstalowałem nowszego flasha (ver. 9.0.16.0), nic to jednak nie zmieniło, co do samego zaprezentowanego na powyższym zrzucie problemu, to pojawia się on na strona o wysokości przekraczającej wysokość okna przeglądarki, jeżeli przewinąć taką stronę w dół i wrócić do góry to pod moim IE uzyskuję efekt jakby nakładania się dwóch menu na siebie - i stąd ta zaprezentowana kaszana, sprawdzałem na innym komputerze tam również występuje taki efekt pod IE (w ff wszystko jest ok), niestety nie znam się ani, ani na flashu i nie wiem co może być tego przyczyną, diagnozę więc pozostawiam innym mogę jedynie problem badać empirycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest zbyt duzy zbitek znakow w lewym gornym rogu strony. Tytul, menu, tekst.. za duzo tego tam. Mozna by sprobowac dobrac grubsza czcionke do tytulu, zeby byl odbierany bardziej jako element graficzny a nie jako tekst. Lub jakos oddzielic gorna belke od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności