Jump to content

Adobe Photoshop Elements 4.0 w tabletach Wacom Graphire4 Studio


adek

Recommended Posts

Wacom, wiodący producent tabletów piórkowych i interaktywnych tabletów LCD, poinformował o aktualizacji oprogramowania zestawów Graphire4 Studio i Graphire4 Studio XL. Seria tych produktów została zaprojektowana dla fotografów amatorów, którzy rejestrują rodzinne wydarzenia, takie jak urodziny, śluby czy wakacje, i pragną uzyskać jak najlepszy efekt ze swoich cyfrowych zdjęć. Od teraz, wszystkie zestawy Graphire4 Studio będą wyposażone w oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 4.0.

 

Program Adobe Photoshop Elements 4.0 wyposażony jest w nowe narzędzia do edycji obrazu oraz pomaga użytkownikowi w efektywnej organizacji jego zdjęć. Użytkownicy tabletów Wacom skorzystają w szczególności z dwóch nowych narzędzi: Magic Selection Brush oraz Magic Extraction Brush. Obydwa narzędzia pozwalają na prostsze, intuicyjne wybieranie i edycję fragmentów fotografii. Przy pomocy pióra wybór ten jest wyjątkowo łatwy i dokładny.

Tablet piórkowy Graphire4, posiadający rozdzielczość 2000 dpi, pozwala z dużą precyzją edytować fotografie i filmy oraz korzystać z aplikacji graficznych. Pióro Graphire rozpoznaje 512 poziomów nacisku, oferując tym samym niezwykłą dokładność przy pracy z cyfrowymi fotografiami.

Kompletny zestaw Graphire4 Studio oraz Studio XL tworzy tablet wraz z piórem, sterowniki na płycie CD i oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 4.0. Zestaw Graphire4 Studio zawiera tablet z obszarem roboczym w rozmiarze A6, natomiast obszar roboczy tabletu w zestawie Graphire4 Studio XL to A5. Jak wszystkie pozostałe pióra firmy Wacom, pióro Graphire4 jest bezprzewodowe i nie wymaga baterii zasilających.

Tablety Graphire4 posiadają połączenie USB i są kompatybilne z systemami Windows 98SE, ME, 2000, XP lub nowszym, oraz Mac OS 10.2.8 lub nowszym i wymagają sterownika na płycie CD.

Więcej informacji dotyczących serii produktów Graphire4 dostępne jest na stronie:

www.my-graphire.com

Firma Wacom

Założona w 1983 roku firma Wacom jest światowym liderem w produkcji tabletów piórkowych i interaktywnych tabletów LCD. Oferowane przez Wacom urządzenia, pracujące z bezprzewodowymi, niewymagającymi baterii oraz czułymi na nacisk piórami, są wykorzystywane do tworzenia treści cyfrowych przez użytkowników na całym świecie. Opatentowana przez Wacom technologia rezonansu elektromagnetycznego, nazwana Penabled®, jest także oferowana jako zintegrowany komponent komputerów PC i Macintosh. Większość współczesnych komputerów Tablet PC wykorzystuje zaawansowane opcje i niezawodność technologii Penabled®. W przyszłości technologia Penabled® będzie odgrywać ważną rolę w rozwoju takich urządzeń, jak smartphone i palmtop.

 

Wacom to międzynarodowa firma, której firma-matka, Wacom Company Ltd. ma siedzibę w Japonii, a oddziały zlokalizowane są w USA (Wacom Technology Corporation), Niemczech (Wacom Europe GmbH), Wielkiej Brytanii (Wacom Components Europe Ltd.), Chinach (Wacom China Corporation), Korei (Wacom Digital Solutions) i Australii (Wacom Australia Pty, Ltd.); posiada również lokalne biura w Azji i rejonie Pacyfiku.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy