Skocz do zawartości

Scena 3D: Mój Pokój


cta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim skromnym zdaniem:

Mogłeś nalać coś do tych pustych szklanek, za duże odbicie na płycie, dywan to sama tekstura z bumpem, mogłeś dać displacment. Okropna tapeta pulpitu;)

 

Co mi się podoba: Krzesło, kubek i jokser na monitorze. Fajna klawiaturka szkoda, że bez literek.

I jeszcze jedno: Kąt blatu biurka po lewej stronie jakiś taki dziwaczny.

Pozdrawiam Liber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche lampa słabo wyszła, bo ten (ah zapomnialem jak się nazywa) jest w kształcie harmonijki, ale nie ma zaciekawej tekstury? o ile jakąś ma? ;p

Reszta pokoju jest łądna chodziaż można się doczepić klawiaturki.

Fotel jest idealny. Bardzo dobra i ciekawa praca.

PS. Nie czepiajcie się go, że z ołówków nie krzysta, budy nie ma to ma spokój od pisania. Porządny jest to ma porządek. Czy jesteś detektywem Monk'iem? On układa ołówki i CD tak jak ty =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbicia na cd są nieduże ale na szybce od pudełka są większe i odbija w/g mnie prawidłowo przynajmniej patrząc się w pudełko które mam przed monitorem widze odbicie monitora, dywanik ma bumpa bo to praktycznie to samo co displacement, ja tam różnicy pomiędzy nimi dużej nie widze, displacement wydaje mi się dobry przy używaniu jakiś wycinków np. firanki ze wzorkiem ale do płaskiej powierzchni jak tapeta czy wykładzina to bump stosuje.

 

Fakt tapeta troche zabardzo się błyszczy i wyszło jak farba a nie papier, literek nie chciało mi się już robić na klawiaturze, a co do porządku to nie lubie bałaganu fakt może nie mam aż co do milimetra równo ale w zasadzie to praktycznie tak samo mam ułożone równo na biurku.

 

Ciesze sie że nie wyszło najgorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności