Skocz do zawartości

POJAZD 3D: Mercedes SLK 320


cochise

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam owoce mojej dlugotrwalej pracy: Mercedes slk 320.

Render: Brazil, HDRI: uffizi

Jest kilka bledow i ja o tym wiem najlepiej, wiec prosze ich nie wytykac, wiem ze karoseria jest pozaginana w niektorcyh miejscach i takie tam, ale zabraklo juz checi, zwlaszcza, ze poprawki nie raz wymagalyby robienia od poczatku jakiegos kawalku. Tak wiec to jest wersja ostateczna. Jezeli ktos ma watpliwosci czy to felgi od meziola to: tak, tylko ze od wersji exclusive. Co do wlotu powietrza pod maska, te blaszki metalowe to moja inwencja, uwazam po prostu ze tak mu lepiej. Juz mysle nad nastepnym samochodem, mam nadzieje ze jeszcze nikt nie robil nowego BMW 5, wkrotce zaczynam, na pewno bedzie lepszy niz ten. Ale sie rozpisalem.

 

Pozdrawiam wszystkich vehilkowcow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bardzo ładny model, render troszke gorzej... użyj Car Painta... a jeśli używasz to zmień ustawienia, bo może wyglądać lepiej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzialem ze ktos sie przyczepi odbic, uwazam ze nie sa za mocne, wydaje sie wam dlatego, ze na samochodzie jest mocno widoczna granica miedzy odbiciem od HDRI a podłogą co tworzy kontrast jaki w normalnym swiecie nie wystepuje. Wydaje mi sie ze jestescie juz przewrazliwieni na tym punkcie i nie dostrzegacie ze tak jest w prawdziwym swiecie.

Spojrzcie tutaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności