Skocz do zawartości

Model 3D: ED-209


Diablos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Wiem, że już ktoś wcześniej zabierał się za ten model ale nie pamiętam jak się to skończyło. Mnie też to natchnęło i troche sobie poskrobałem i wyszło mi oto takie coś. Model jeszcze nie jest skończony. Prosze o w miare łagodne komentarze:) Krytyki się też nie zlekne:P

1ed209yi7.jpg

 

2ed209pw6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ładnie szczegółowo, to byłem ja (ten co zaczął) w opisie masz link do mojego EDa

 

edit

- w oryginale karabiny po obu stronach były różne

- łapy masz niedopracowane, ten element ("od kolana do stopy") miał być w środku wydrążony bo cała mechanika stopy, siłowniki tam pracują

- stopy zrobione na odwal

- palce kanciate

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o te karabiny to masz racje i przyznam że poszedłem na łatwizne ale zamierzam to zmienić:) Zauważyłem tez takie jakby wielkie pękniecie idące wzdłuż elementu "od kolana do stopy", poprawie je. Na stopy natomiast nie miałem pomysłu wiec zrobilem to tak żeby się jakoś trzymało. Ty to fajnie rozwiązałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro pokazałeś zbliżenie to:

czepiam się ale to zboczenie zawodowe (maszynami zajmuję się na codzień)

ale tylną krawędź musisz wyciąć ponieważ jeden silownik miałby gdzie pracowac (przedni) ale dwa boczne do bocznych palców już nie.

powodzenia, to bardzo wdzięczny i przyjemny model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że powinienem się zajmować dopieszczaniem modelu ale jakoś nie mogłem się powstrzymać i nałożyłem sobie materiały. Niestety okazało sie to kompletną porażka:/

 

209mt5.jpg

 

pikSar: nie jest to tu za bardzo widoczne ale wyciąłem ta krawędz o której mówiłeś

Dodałem jeszcze pare elementów w tylnej części głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z materiałem, że jak renderuje oczywiście z włączonym GI bez światła to wychodzi mi nawet metalowa powierzchnia ale jak tylko użyje skylight'a to powstaje właśnie takie coś:/ Może wystarczy tylko dać inne światło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wychodzi to bardzo dobrze........

nie wychodzi Ci poniewaz odbicie swiatla na metalu moze powstac tylko i wylacznie jesli jest keirunek i kat liczony od zrodla do obesrwatora. ejsli jest scylight to zwyczajnei nie ma czego liczyc :) (a juz na pewn nie ma z czego pobrac katu dla anizotropi), wiec metal ma swoje wymagania :) do ostatecznego rendetu rzuc skajlajt i kierunkowe zrodla swiatla (tylko zetnij multiplery, bo jak sie zsumuja to bedzie wielka jasnosc)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności