Skocz do zawartości

Moje portfolio


Polik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

No i przyszedl czas na mnie. Od dawna chcialem zrobic swoje portfolio tylko jakos nie mailem pomyslu na szczescie odtatnio wpadl mi do glowy pomysl, jaki? zobaczcie sami.

 

http://www.polik.yoyo.pl

 

Kiedy zaprojektowalem strone wydawala mi sie bardzo fajna. Podczas html'owania i skladania ja w calosc juz mniej mi sie podobala, doszedlem do wniosku ze chyba jest troche za pusta. Ale ogolnie mi sie nawet podoba jednak wasze zdanie liczy sie tu najbardziej. Slaba strona tej strony :) sa niewatpliwie teksty nigdy nie potrafilem pisac madrze i sensownie i to widac....

 

Pozdrawiam!! I czekam na wasz odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hm.. ogólnie wygląda tak jakbyś umiał tyle aby zrobić stronkę pro, ale nie umiał zebrać tych wiadomości do kupy.

 

Jest kilka fajnych elementów, nawet większość. Można o nich powiedzieć - są wporzo, albo spoko. Ale w kupie się wszystko rozlatuje i nie wspólgra ze sobą. Tak jak zauważyłeś generuje to uczucie pustki, albo dziur.

 

Nie wywarzyłeś dobrze layoutu jeżeli chodzi o warstwę nawigacyjną i treściową. Myślę, że da się to jeszcze na tym poprawić. Zmniejszyłbym menu i dał więcej miejsca na treść i pokaz pracek. Popracowałbym też nad typografią. Pomyśl nad marginesami i wyróżnieniem elementów treści.

 

Zastanów się też nad hierarchią elementów względem siebie. Co chcesz pokazać, a co jest mniej ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie masz racje w koncu ty sie tu znasz najlepiej :) z poczatku podziekuje za mile slowa - dziekuje :)

 

a teraz do rzeczy. problem chyba tkwi w tym, ze jak juz uda mi sie zrobic strone ktora bedzie ciekawa i mi sie spodoba to wole ja zostawic i juz nic nie zmieniac zeby czegos przypadkiem nie spieprzyc. moze to tez wynika z lenistwa ze ich nie dopieszczam nie wiem.

 

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej.. bez takich: "no pewnie masz racje w koncu ty sie tu znasz najlepiej"... nie znam się i nigdy tak nie powiedziałem... tylko poświęcam dużo czasu żeby napisać co o tym sądzę i to obejrzeć...

 

a to zabrzmiało personalnym wytykiem (już nie do pracki tylko do osoby ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miiiiiiiiiiiiii sie podoba kartka po prawej i deski, ogolnie westernowy klimat (cholera pierwszy raz chyba ocenie czyjes portfolio ;p) aleeeeeeee kolor czerwony jest razacy troche bardzo nawet raczej:p zmienilbym na jakis taki sraczkowaty -jasnybraz, looooooogo masakrycznie brzydkie (bez urazy) nie pasuje mi ani troche do tego westernowego stajlu, menu daloby sie zrobic w htmlu, tzn. bez flasha, nie potrzebna kursywa w opisach (pod zdjeciem, animacja etc) no to chyba wszystko.. a jeszcze te chmurki co lataja, imo nie potrzebny bajer, juz lepiej jakbys zrobil takie kolka co ich na dzikim zach. zawsze pelno (takie krzaczki leca z kierunkiem wiatru), by co jakis czas przeleciala jedna.. no teraz na pewno wszystko, jakbys poprawil to co napisalem to dla mnie portfolio by bylo b.dobre! pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak zachodzi slonce na dzikim zachodzie to wszystko staje sie czerwone stad takie tlo ;) co do czcionki to probowalem bez kursywy ale wtedy wygladalo gorzej jak dla mnie.

 

aha chcialem zrobic te latajace krzeczki ale jakos mi nie wychodzily wiec poprzestalem na chmurkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności