Jump to content

Leleń

Members
 • Content Count

  2,113
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Leleń last won the day on July 31 2008

Leleń had the most liked content!

Community Reputation

143 Excellent

3 Followers

About Leleń

 • Rank
  Godfather

City (optional)

 • Miasto
  Lelenia Góra
 1. Witam, może mi pomożecie :D Potrzebuję jakiegoś dobrego sprzętu do biura, 7000-8000 zł. Musi mieć wifi i w miarę tanie "tonery" albo zamienniki. Myślałem nad czymś takim - https://allegro.pl/oki-mc853dnct-a3-lan-dup-kop-skan-i7369072915.html - jednak trochę mnie zastanawia cena, normalnie te modele kosztują 10k, może miał ktoś z tym do czynienia? Dzięki :)
 2. Dobór font tragiczny. Wygląda to jak wersja dla niedowidzących, choć ja w pełni widzący mam problemy z czytaniem tekstów. Dobrze że się rozwijacie, ale do poprawy jeszcze sporo. Artykuly rlz!
 3. http://cgiirc.blitzed.org/ - coś takiego by można spokojnie zrobić. Jedno małe ale, kanał #max3d.pl nie jest o grafice tylko o cyckach.
 4. Mowisz o Future Soldier? Miod! Strasznie fajnie się gra, taktyczna gierka zespołowa z gadżetami z kosmosu. Polecam.
 5. arev blizzard to zapowiedział, pierwszy dzień był dla nich wyzwaniem, w drugi dzień mają lagi minąć. a siódmego dnia blizz odpoczywał i liczył kasę.
 6. Szczerze to nigdy nie próbowałem, ale jakby mi kazali zrobić z modeli z 3dsmaxa prostą grę, zaimportowałbym je do jakiegoś GameMakera - których pełno na sieci, i tam paroma kliknięciami zrobił zajebistą grę, lol.
 7. Sketchup, hmmm.. kojarzę ten program, robiło się w nim grafikę wektorową? A nie, to CorelDRAW był..
 8. nareszcie można gimpa nazwać programem. Jeszcze jakieś 5lat i będzie można go nazwać programem graficznym, sądząc po tempie w jakim zrobili split okienek..
 9. http://pl.wikipedia.org/wiki/Koko
 10. jacy piłkarze, taki hymn, taki kraj. DNO.
 11. Nie ten dział raczej. Stronka prosta, przeraża mnie trochę pixeloza tego logo, oraz powtarzający się background - przeniósłbym go na sam dół strony a górę zrobił białą. Przydałoby się też czasami powiększyć czcionkę - jak np. tu http://potega.ugu.pl/?page_id=68 i zmienić ją na tą samą co jest na głównej stronie (tahoma czy co to tam).
 12. Nie rozumiem po co wam jakieś Mass Effecty czy inne crapy, skoro jest to: :) 11/10 i innej gry nie potrzebuję.
 13. Proponuje zrobic zlot w/przy Zimnej Wodce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy