Jump to content

Max3d.pl - ogólnopolski zlot twórców.

Gdzie powinien odbyć się zlot Max3D.pl  

100 members have voted

1. 1. Gdzie powinien odbyć się zlot Max3D.pl

Recommended Posts

Nie mogąc dłużej pozostawać głuchym na oczekiwania, a nawet domagania się ogólnopolskiego zlotu, zakładam wątek mający na celu doprowadzenia latem do zorganizowana spotkania.

Zapraszam do wyrażania swoich opinii i propozycji.

Pozdrawiam.

CzAk1

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gdzie by to miało się konkretnie odbyć, tzn. w pomieszczeniu czy na dworzu, ile dni, jakieś atrakcje? Jestem zdania że im bliżej centrum kraju tym lepiej, każdy będzie miał możliwie podobną odległość do przejechania.

Kraków piękne miasto :) Ja bym osobiście głosował za taką lokalizacją, która w miarę możliwości będzie w centrum Polski - tak żeby każdy miał w porównywalne odległości skoro zjazd jest ogólnopolski :P

Warszawa. Koniecznie. Tu się odbył pierwszy zlot, trzeba kontynuować dobra tradycję.

pierwszy był w Warszawie? Mnie coś innego chodzi po głowie, no, chyba że rozróżniamy słowa zlot, spotkanie, meeting;) w sumie dawno to było, to nie pamiętam;)

kraków sraków;) mogę jechać do warszawy:P

U mnie na wsi są duże pola. W lato można hasać w zbożu. Dodatkowo, jeśli zlot odbywałby się w dniach 12-15 lipca to można się załapać na Seven Festival. Krótko mówiąc: muzyka, zabawa, dziewczynki, chłopcy i dużo alkoholu!