Jump to content

Orangegraphics

Members
 • Posts

  2,754
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Orangegraphics last won the day on April 17 2015

Orangegraphics had the most liked content!

1 Follower

City (optional)

 • Miasto
  Zabrze

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Orangegraphics's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • First Post Rare
 • Collaborator Rare
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Reacting Well Rare

Recent Badges

470

Reputation

 1. Mega się to ogląda- swoboda wyczucia proporcji i kształtu u ciebie powala. Powtórzę pytanie- ile to jest czasu realnie wepchęte w te 7-8 minut timelapse'a?
 2. Cześć- ostatnio mam ogromny powrót do różnego rodzaju forów - również do max3d.pl - gdzie mam datę rejestracji 2006 rok:) Super widzieć jak powolutku społeczność tutaj odżywa - postaram się również do tego przyczynić. Zamieszczam ostatnią realizację naszego zespołu w Epilog Kilka ujęć: Link do projektu Behance gdzie jest więcej trochę ujeć: https://www.behance.net/gallery/194171233/Oknoplast-Mattex
 3. Epilog się powiększa. Poszukujemy osób na różnym poziomie zaawansowania ze znajomością silników Unreal engine/ Unity oraz tworzenia assetów pod te silniki Stanowisko - Grafik 3D Junior/mid/senior artist. stała pracę na pełen etat, z dowolną formą umowy. Forma pracy - Jesteśmy otwarci na każdą formę - w pełni zdalną, hybrydową lub klasycznie na miejscu w naszym studio. Jeśli masz bzika na punkcie CGI, designu i kreatywności, na pewno znajdziemy wspólny język. Stwórzmy razem trochę magii! Wymagania: -odpowiedzialność i komunikacja -znajomość Unreal Engine/ Unity -znajomość 3ds max / Blender, Vray / Corona / Fstorm -znajomość pakietu Adobe Poszukujemy głównie ludzi pracujących w silnikach takich jak Unreal lub Unity. Dużym plusem będzie znajomość Unreal Engine Blueprints Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Oferujemy: -praca przy ambitnych projektach w branży dla klientów z całego świata -możliwość poszerzenia doświadczenia i umiejętności -realizacji swoich kreatywnych pomysłów. -wysoce elastyczna forma pracy i swobodna atmosfera w gronie ciekawych osób Prosimy o przesłanie portfolio i CV na adres [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 4. szukamy nowych osób które rozszerzą nasz zespół. Poszukujemy ludzi na różnych poziomach zaawansowania Stanowisko - Grafik 3D Junior/mid/senior artist Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Praca stacjonarna w Biurze w centrum Zabrza z możliwością cześciowej pracy zdalnej po okresie próbnym Jeżeli jesteś zakręcony/a na punkcie CGI, projektowania oraz kreatywności to na pewno znajdziemy wspólny język. Czym będziesz się zajmował: -przygotowywanie wizualizacji na wysokim poziomie realizmu i estetyki, -opracowywanie założeń kreatywnych do wizualizacji/animacji w zespole pracującym nad projektem. Wymagania: -poczucie estetyki, -umiejętność czytania dokumentacji technicznej -odpowiedzialność i komunikatywność -dobra znajomość 3d max/Blender, Vray/Corona/Fstorm -umiejętności modelowania Hardsurface -dobra znajomość Adobe Photoshop, Mile widziane: -umiejętność tworzenia animacji w środowisku 3d max, -umiejętności plastyczne, rysunek odręczny -znajomość programu After Effects, -Znajomość środowiska Substance Painter/Designer Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Oferujemy: -pracę przy ambitnych projektach w branży, dla klientów z całego świata -możliwość poszerzania doświadczenia oraz umiejętności -realizacje swoich twórczych pomysłów. -mocno elastyczną formę pracy i swobodną atmosferę w grupie ciekawych osób -Możliwość częściowej pracy zdalnej Miejsce pracy Zabrze Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 5. Witam, Dziś przezentujemy projekt starannie zaprojektowanych wnętrz z użyciem spieków kwarcowych. Nasz zespół, opracował całą koncepcję aranżacji wnętrz z starannym wyborem mebli i wykończeń. Wizualizacje mają na celu prezentację, spieków kwarcowych, które mogą być produkowane w bardzo dużych rozmiarach. Projekt zawiera dwie zupełnie różne w stylistyce kuchnie, ponieważ chcieliśmy przedstawić możliwości zastoswania tego materiału w różncyh stylistykach. więcej: Sintered Porcelain Stone Surfaces www: Orangegraphics facebook: Orangefb behance: Orangebe 3ds max/ Corona / PS
 6. Dzięki wielkie za pozytywne komentarze. Odnośnie klienta to rzeczywiście, dużym elementem projektu było samo przekonanie klienta do trochę bardziej niekonwencjonalnego podejścia:)
 7. Witam, Nasze studio było odpowiedzialne za przygotowanie serii wizualizacji zlewów w niekonwencjonalny sposób. Opracowaliśmy całą koncepcję zestawienia umywalki z abstrakcyjnymi sytuacjami oraz podkreśliliśmy ich wykończenie za pomocą kolorowego światła. more: Genesis sink www: Orangegraphics facebook: Orangefb behance: Orangebe 3ds max/ Corona / PS
 8. Witam, Projekt apartamentu zlokalizowanego w Polskich górach. Nasz zespół opracował całą koncepcję wnętrz z dbałością o każdy detal. Chcieliśmy stworzyć niepowtarzalną przestrzeń, która wpisuje się w spokojne otoczenie polskich Beskidów. więcej: Mountain Apartment www: Orangegraphics facebook: Orangefb behance: Orangebe 3ds max/ Corona / PS
 9. Studio kreatywne Orangegraphics - http://www.orangegraphics.pl W związku z ciągłym rozwojem szukamy nowej osoby która rozszerzy nasz zespół. Stanowisko - młodszy architekt wnętrz Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Praca stacjonarna w Biurze w centrum Zabrza Jeżeli jesteś zakręcony/a na punkcie projektowania, uwielbiasz piękne wnętrza oraz nie boisz się kreatywności to na pewno znajdziemy wspólny język. Czym będziesz się zajmował: -wsparcie zespołu architektów wnętrz -Przygotowywanie i opracowanie projektów wnętrz na wysokim poziomie estetyki i wyczucia Wymagania: -poczucie estetyki, -znajomość najnowszych trendów -umiejętność czytania dokumentacji technicznej -odpowiedzialność i komunikatywność -Znajomość programu Autocad -Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym Mile widziane: -Studia na kierunku architektura wnętrz -znajomość oprogramowania 3ds max/ Blender -znajomość oprogramownia Adobe Photoshop/Illustrator Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Jeżeli szukasz pracy przy ciekawych projektach z całego świata i chcesz rozwijać się w kierunku Architekta Wnętrz ta praca jest dla ciebie! Oferujemy: -pracę przy ambitnych projektach w branży, dla klientów z całego świata -możliwość poszerzania doświadczenia oraz umiejętności -realizacje swoich twórczych pomysłów. -mocno elastyczną formę pracy i swobodną atmosferę w grupie ciekawych osób Miejsce pracy Zabrze Zgłoszenia razem z Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 10. Studio kreatywne Orangegraphics - http://www.orangegraphics.pl http://www.orangegraphics.pl/hst/3d_artist.jpg W związku z rozwojem szukamy nowej osoby która rozszerzy nasz zespół. Stanowisko - Grafik 3D Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Praca stacjonarna w Biurze w centrum Zabrza Jeżeli jesteś zakręcony/a na punkcie CGI, projektowania oraz kreatywności to na pewno znajdziemy wspólny język. Czym będziesz się zajmował: -przygotowywanie assetów -przygotowywanie wizualizacji na wysokim poziomie realizmu i estetyki, -przygotowywanie animacji jeżeli będziesz posiadał/a takie umiejętności, -opracowywanie założeń kreatywnych do wizualizacji/animacji w zespole pracującym nad projektem. Wymagania: -poczucie estetyki, -umiejętność czytania dokumentacji technicznej -odpowiedzialność i komunikatywność -dobra znajomość 3d max/Blender, Vray/Corona/Fstorm -umiejętności modelowania Hardsurface -dobra znajomość Adobe Photoshop, Mile widziane: -znajomość Blender -umiejętność tworzenia animacji w środowisku 3d max, -znajomość programu After Effects, -Znajomość środowiska Substance Painter/Designer Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Szukamy osób z różnym stopniem doświadczenia. Oferujemy: -pracę przy ambitnych projektach w branży, dla klientów z całego świata -możliwość poszerzania doświadczenia oraz umiejętności -realizacje swoich twórczych pomysłów. -mocno elastyczną formę pracy i swobodną atmosferę w grupie ciekawych osób Miejsce pracy Zabrze Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 11. Witam, Dziś prezentujemy jeden z naszych ostatnich projektów dla firmy Vox. Naszym zadaniem było przedstawienie paneli elewacyjnych. Zaproponowaliśmy nowoczesny w formie dom, osadzony w środku lasu. Jego położenie pozwoliło na zbudowanie unikalnej atmosfery. more: Forest House www: Orangegraphics facebook: Orangefb behance: Orangebe
 12. Studio kreatywne Orangegraphics - http://www.orangegraphics.pl W związku z ciągłym rozwojem szukamy nowej osoby która rozszerzy nasz zespół. Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Praca stacjonarna w Biurze w centrum Zabrza Jeżeli jesteś zakręcony na punkcie CGI, projektowania oraz kreatywności to na pewno znajdziemy wspólny język. Czym będziesz się zajmował: -przygotowywanie wizualizacji na wysokim poziomie realizmu i estetyki, -przygotowywanie animacji jeżeli będziesz posiadał/a takie umiejętności, -opracowywanie założeń kreatywnych do wizualizacji/animacji w zespole pracującym nad projektem. Wymagania: -poczucie estetyki, -umiejętność czytania dokumentacji technicznej -odpowiedzialność i komunikatywność -dobra znajomość 3d max, Vray/Corona/Fstorm -umiejętności modelowania Hardsurface -bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Mile widziane: -znajomość Blender -umiejętność tworzenia animacji w środowisku 3ds max, -znajomość programu After Effects, -zainteresowanie fotografią, Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Oferujemy: -pracę przy ambitnych projektach w branży, dla klientów z całego świata -możliwość poszerzania doświadczenia oraz umiejętności -realizacje swoich twórczych pomysłów. Miejsce pracy Zabrze Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
 13. Witam, Dziś prezentujemy projekty i wizualizacje kuchni, które Nasze studio przygotowało dla Słoweńskiej firmy Kovinoplastika. Przy projektowaniu wnętrz zwracaliśmy szczególną uwagę na dobór odpowiednich materiałów oraz mebli tak aby jak najlepiej podkreślić i zaprezentować produkty Kovinoplastiki w kontekście kuchni. więcej: Kovinoplastika kitchen’s www: www.orangegraphics.pl facebook: Orangefb behance: Orangebe 3ds max/ Corona / PS
 14. Witam, Nasze studio było odpowiedzialne za przygotowanie kompletu wizualizacji prezentujących zlewy firmy Alveus w różnych kontekstach. Dziś prezentujemy kolejny zestaw wizualizacji tego projektu . Do tej pory zespół Orangegraphics zaprojektował ponad 30 wizualizacji dla tego projektu, a ta ilość wciąż rośnie. więcej: Alveus kitchens www: www.orangegraphics.pl facebook: Orangefb behance: Orangebe 3ds max/ Corona / PS
 15. Studio kreatywne Orangegraphics - www.orangegraphics.pl W związku z ciągłym rozwojem szukamy nowej osoby która rozszerzy nasz zespół. Forma zatrudnienia: stała praca na pełen etat, przy dowolnej formie umowy. Praca stacjonarna w Biurze w centrum Zabrza Jeżeli jesteś zakręcony na punkcie CGI, projektowania oraz kreatywności to na pewno znajdziemy wspólny język. Czym będziesz się zajmował: przygotowywanie wizualizacji na wysokim poziomie realizmu i estetyki, przygotowywanie animacji jeżeli będziesz posiadał/a takie umiejętności, opracowywanie założeń kreatywnych do wizualizacji/animacji w zespole pracującym nad projektem. Wymagania: poczucie estetyki, umiejętność czytania dokumentacji technicznej odpowiedzialność i komunikatywność dobra znajomość 3d max, Vray/Corona/Fstorm umiejętności modelowania Hardsurface dobra znajomość Adobe Photoshop, Mile widziane: znajomość Blender umiejętność tworzenia animacji w środowisku 3d max, znajomość programu After Effects, Umiejętności i chęci są dla nas dużo ważniejsze niż wykształcenie. Oferujemy: pracę przy ambitnych projektach w branży, dla klientów z całego świata możliwość poszerzania doświadczenia oraz umiejętności realizacje swoich twórczych pomysłów. wynagrodzenie adekwatne do umiejętności spokojną i luźną atmosferę w biurze dostęp do nowoczesnego oprogramowania i technologii Miejsce pracy Zabrze Portfolio i CV prosimy przesyłać adres: [email protected] Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy