Skocz do zawartości

Scena 3D: mieszkanko


thorgal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy arhitekta, a wiec mam sobie mieszkanko a w nim jeden pokoj tzw "przechodni". I on jest moim problemem.. Chce na klilka lat okolo 2 postawic scianke ktora odgrodzi mi go od innego pokoju..

poradzcie cos..

 

PS. scianke bede stawial w swiecie żeczywistym tak wiec, rada przydala by sie sensowna

moje propozycje to

 

pierwsza i najgorsza

sciana.jpg

 

oraz 2

sciana2.jpg

 

 

sciana3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pierwsza opcja na pewno nic Ci nie daje i zabiera przestrzeń pokoju dla korytarza, ale druga z tym ścięciem jest po prosyu brzydka. Ponadto nie wiem co tam wciśniesz w ten kąt powstały po takiej ściance. Drzwi też będą się otwierały mało komfortowo. Najlepiej jednak najprościej i niestety stratnie dla przestrzeni - dwie ścianki pod kątem prostym zaraz za drzwiami. Na jednej z nich drzwi do pokoju. W tym mini korytarzu możesz zrobić jakieś półki,szafki, aby się miejsce przydało na coś. Tak sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee no niezle to jest :) Troche ciasne jednak... :/ Zobaczymy co dalej :) To na 3cim renderze jest ok - mozna umiescic tam chociazby wieszak na ubrania... Mozna tez wmontowac dodatkowe drzwi np. roletowe... To rozwiazanie (3ci render) daje wrazenie ze reszta pokoju nie sqrczyla sie znacznie niz na 1rwszym renderku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam pomyslu lepszego niz ta druga propozycja.. moge tylko poradzic zeby w miare mozliwosci nie stawiac scianki z plyty regipsowej.. bo to jest grube i przepuszcza halas. polecam scianke z dziorawego pustaka o grubosci 4 cm do tego wypelnionego pianka i na to gips. Tak sie teraz robi scianki dzialowe w Hiszpani..

 

pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności