Skocz do zawartości

Postac 3d: Raider [WIP]


Grimor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ftorek bo on jest w zbroji :) taki ksztalt ma najwydoczniej, no moze bioder troche. Dlon to jest taka duza "rekawica" ktora nie jest tak ksztaltna jak dlon. Thx za uwagi postaram sie go poprawic.

 

zonk thx, a calosc wzorowalem na koncepcie znalezionego na necie gdzies i nie z zadnego tuta.

 

A tak BTW to jest moja 2 postac wykonczona od stop do glow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pokaż referke żeby można było ocenić zgodność z oryginałem

2. Ochraniacze na uda wyglądają na trochę za długie

3. Daj zbliżenie na twarz (bo coś mi się wydaje ze mu niepotrzebnie usta wymodelowałeś)

4. W kilku miejscach mógłbyś mu trochę uciąć z poly counta (i poprawić kciuk):

image1om3.th.jpg

5. Teraz nie wiem czy to co napisze jest z sensem ale to napisze :) Jakbyś robił każdy z elementów pancerza jako osobny obiekt to w miejscu łączenia się ich z ciałem zaoszczędziłbyś 50% trisów (tylko wtedy miałbyś obiekt wchodzący w obiekt (nie wiem co by silnik gry na to powiedział). P.S Jeżeli to jest be sposób to proszę nie bijcie :)

6. Czekam na wersje z teksturkami i normal mapą

7. For the Emperor (nie mogłem się powstrzymać ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Referki nie ma sensu pokazywac gdzy na niej calkowicie sie nie wzorowalem, nie robilem tego modelu zeby byl identyczny z konceptem. Referka mi byla tylko potrzebna do wyobrazenia sobie calej postaci ogolnie.

2. Niech ci sie wydaja :P

3. Dam pozniej :)

4. Model jest jak nrazie W.I.P (work in progress) optymalizacja i poprwki beda pozniej. Ale dzieki za uwagi.

5. Nie wiem czy to jest najlepszy wyjscie i to chyba zalezy od silnika, ja wole miec przy postaciach wysztko polaczone w jedno.

6. Na texture sie doczekasz ale na normal mape nie :( Moja Riva TNT2 nie obsluguje Normal mappingu wiec nie ma sensu robic normal mapy :)

7. N/k/C :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności