Skocz do zawartości

Kosmita


el_Pawcik

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie stworzyłem nową postac...

KoSm!tEe !!!

kosmitacx9.jpg

prosze o komentarze ... :)

ten obrazek jest w formacie JPG jesli ktos bedzie chcial moge pokazac postac na bialym tle aby byla bardziej wyrazna :)

bym zapomnial ten model ma 705 tri ;) a tekstura jest rysowana recznie od podstaw i jest w formacie 960 x 960

 

 

 

 

 

 

PS. to jest wersja BETA postac ta bedzie modyfikowana (mam zamiar zmienic cialo -zostawic z tego modelu jedynie glowe ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Strasznie rozmyta textura i z daleka widac jakby to była jedna wielokolorowa plama. Nie jest podobna do metalu. Połączenia maszynerii z tkanką również dość kiepskie. Jeśli ta jedna ręka to kikut to zrób tam jakieś blizny a nie tylko zaczerwienienie. Poza tym nawet kosmita ma swoją anatomie i do poruszania rękami chyba potrzebował mięsni a widze, że na klacie ma tylko żebra i do tego bez mostka. Z drugiej strony może kosmici tak mają.. ;)

Troche malowania i będzie ok, bo postać ciekawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyma dziwacznie odjechany poziom, który stworzyłeś, po za tym co inni już napisali mi niepodoba się jedynie zbyt bezpośrednie połączenie mechanicznych kończyn z ciałem obcego, ja bym tam zrobił jakieś taki metalowy pierścień, ale to tylko kwestia gustu, można to też uładnić dodając jakiś detal na teksturce w tym miejscu, dorzuciłbym też jakiś takiś okrąg w kolanie mechanicznych nóg, bo nie wiem, czy przy takim połączeniu w ogóle może zginać nogami ... ogólnie jak tylko dasz większy detal tekstury będzie git ;D z moralnie zaniepokojoną ciekawością czekam na następny model i na gre :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności