Skocz do zawartości

Wybór LCD


Gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie :)

Mam zamiar kupić LCD i mam 2 opcje (a może nawet 3). Nie robie profesjonalnej grafiki tylko amatorszczyzna:), nie śpię też na kasie więc przyjąłem że 2200 zł to max za świetny monitorek. Obcykałem więc taki sprzęt NEC 1980FXi ~2200zł.

Alternatywą może być tańszy o 700 zł :D ale z gorszym obrazem Balinea 101920C. Jest jeszcze 3 opcja - Morele.net - w tym sklepie NEC kosztuje 1878zł - pytanie czy ktoś tam kupował czy to jakaś ściema może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gomez, jeśli chodzi o LCD to już było parę wątków na forum jaki monitor kupić i co jest ważne przy wyborze. Wykorzystaj opcję Szukaj:)

Jeśli o mnie chodzi to jakbym miał ok. 2200 zł na monitor to naprawdę jest w czym wybierać. Belinei nie kupuj-nie warto. Jeśli chodzi o ceny w sklepach internetowych to zdarza się, że ceny różnią się i to bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory, chyba zapomniałem o opcji szukaj :)

 

Knysha - dzięki, właśnie tam znalazłem tą ofertę

 

S.T.O.R.M.- jeśli chciałbym kupić po prostu 19tkę LCD to wybór rzeczywiście duży, ale jak się chce mieć b. dobre odwzorowanie kolorów, równomierne podświetlenie i dobre kąty to zostaje niewielki wybór. Ja się właśnie zastanawiam czy podnieść mój próg finansowy do 2200 czy zrezygnować z tak dużych wymagań i kupić coś w rodzaju tej Balinei. O tym muszę chyba jednak sam zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności