Skocz do zawartości

[flash]flash a 3ds\ocena przy okazji ;)


Eldar

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No fajnie, dość szybko (choć troszkę mi się wierzyć nie chce że tylko 20 minutek), ale stronka (pierwszy link) okropna. Fuj!!! Co z tego że szybko jak w życiu drugi raz tam nie wejdę?^^

 

Co do drugiego linka to już kilka razy widziałem go na tym forum, non stop się przewija ...i dobrze w sumie bo dobry przykład:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zająłem się już swishem... bee shockwave... :D ale wiesz.. nie chodzi o film tylko obiekty same, chyba że o to Ci chodziło ;)

 

pozdrawiam

 

Kamael -> noo zero ramek i ogólnie nieład... serio 20 min ^^ dlatego tak wygląda... codziennie obiecuje sobie że coś z tym zrobię :D ale wiesz jak to jest.. nie chce mi się tego ruszać, nową zrobię po prostu, najlepsze są świeże pomysły... :)

a mój najświeższy pomysł to wziąć się za maxa ;p więc narazie zostawiam flasha daleko w tyle aby powrócić z mocą ;p hehe

to moja pierwsza stronka jest ten madmandiary ;) o niczym ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gdzieś się spotkałem z pluginem do 3ds'a ktory pozwalał na exportowanie filmów do formatu *.swf jakoś to działało tak ze przerabiało wszystkie obiekty na scenie w wektory, ale nie do końca wiem jak to działa jak znajde linka to wrzuce pozdrawiam

 

ten drugi link rowniez pare razy widziałem niekoniecznie na tym forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLASMA - PLASMA - PLASMA - PLASMA - PLASMA - PLASMA - PLASMA :)

Pytali już miliony razy, a ja milion razy odpisywałem. Discreet kiedyś wypuścił taki soft, który nazywa się PLASMA - miał służyć właśnie do publikacji elementów 3d na stronach http://www.. troche im nie wyszło, bo nie znaleźli nabywców, a możliwości softu są niewielkie, ale w tego typu sprawach jest jak znalazł :) Jest też specjalny renderer do maxa, którego nazwy w tej chwili nie pamiętam, ale eksportuje na 100% do swf. (Ink albo Toon w nazwie.. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności