Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi A6


MagicMike

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na wstepie chcial bym podkreslic ze jest to moja pierwsza praca i umieszczam ja tylko po to by upewnic sie czy ide w dobrym kierunku.

Model jest jak narazie w bardzo wczesnej fazie produkcji, jednak postaram sie umieszczac screeny w miare postepow ;)

i mam jeszcze pytanie.. czy mogl by mi ktos mniej wiecej wytlumaczyc lub podeslac link do jakiegos tutka jak zrobic render typu np. jak ten w temacie nizej o maybachu?(biala karoseria z zakluceniami) Przegladalem setki tutoriali o renderingu jednak nic nie znalazlem... I jeszcze dlaczego w maxie moje auto ma tak poszarpane krawedzie?

Licze na profesjonalne i bezlitosne uwagi ;d

Pozdro.

 

4ky9.th.jpg 3cz8.th.jpg 2mv7.th.jpg 1tj0.th.jpg 5at5.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Najpierw ukoncz modelling pozniej baw sie w rendring - nawet sie rymnelo ;P Musisz popracowac nad topologia siatki chociaz widze ze idziesz w dobrym kierunku. Jak dodasz Meshsmootch to ci sie balagan zrobi... Chyba ze to ma byc low poly... A tutkow jest od groma i troche w sieci - wystarczy poszukac... Takze mowie... dokoncz najpierw modelowanie a pozniej pomyslimy i pomozemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a chcialem tylko zobaczyc jak to sie bedzie prezentowac na takim renderku malym bo prosto z 3d'sa to kicha straszna... a co do siatki to racja jak dodam mesmooth to balagan straszny sie robi... co moge w niej zmienic? co robie zle? bo z zalozenia nie mial to byc model low-poly ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności